W reklamie "Łaciatego" krowy jedzą trujące liście! (Zobacz)

Radio RAM | Utworzono: 03.12.2008, 14:25 | Zmodyfikowano: 04.12.2008, 10:14
A|A|A

(Kadr z reklamy "Łaciatego")

Głównym elementem najnowszej kampanii reklamowej mleka "Łaciate" jest specjalnie uruchomiony w tym celu serwis internetowy. Tak go opisuje branżowy portal Press.pl:

"Można w nim na żywo podglądać krowy, od których pochodzi mleko Łaciate.

Obraz z obory emitowany jest z czterech kamer. W serwisie została też przygotowana gra społecznościowa, w której internauta może zadbać o stworzoną przez siebie wirtualną krowę i zarabiać prawdziwe pieniądze na wirtualnym mleku. Co tydzień opiekun krowy, która dała najwięcej mleka, może wygrać 500 zł".

W serwisie są też krótkie, zabawne filmy z krowami w roli głównej. Na jednym z nich oglądamy lekcję układania bukietów. I właśnie tam widzimy, jak krowy zjadają liście anturium. Trujące.

Zobacz ten film:

PR-owcy mówią o wielkiej wpadce agencji, która przygotowała kampanię. Klienci mogą bowiem zniechęcić się do marki "Łaciate". Nieoficjalnie mówi się też, że wpadka zakończy współpracę między agencją a Mlekpolem - producentem tego mleka.

Rzeczniczka Mlekpolu zapewniła w rozmowie z Radiem Wrocław, że krowy wcale nie zjadają anturium. A cały spot został zmontowany. Dlatego klienci nie muszą się martwić.

REKLAMA
Dźwięki
W reklamie "Łaciatego" krowy jedzą trujące liście. Relacja Radia Wrocław.
W reklamie "Łaciatego" krowy jedzą trujące liście. Relacja Radia Wrocław.

To może Cię zainteresować