Byli radni PO pogodzili się z policjantami, z którymi pobili się rok temu

Radio RAM | Utworzono: 25.07.2008, 14:10 | Zmodyfikowano: 26.07.2008, 10:05
A|A|A

Paweł K.-Ż. (niegdyś szef komisji kultury wrocławskiej rady miejskiej), Marek I. (były szef klubu PO w tej samej radzie) oraz ich znajomy Jan L. byli oskarżeni o pobicie policjantów interweniujących podczas imprezy w jednej z wrocławskich restauracji latem zeszłego roku. Swoją wersję zdarzeń K.-Ż. przedstawił rok temu w obszernym wywiadzie.

Teraz oskarżeni pogodzili się z policjantami. To jeden z pierwszych takich przypadków w sprawach karnych we Wrocławiu. Paweł K.-Ż., Marek I. i Jan L. przeprosili pobitych funkcjonariuszy. Zapłacili też 10 tys. zł na rzecz rodzin policjantów zabitych w ostatnich latach - poinformował Radio Wrocław obrońca jednego z oskarżonych, mec. Henryk Rossa. Posłuchaj:

Rok temu ci dwaj działacze PO bawili się w restauracji w centrum Wrocławia. Jeden z nich miał obrazić pracownicę pobliskiego klubu fitness. Ta wezwała policjantów, a ci mieli zostać - według prokuratury - zaatakowani przez oskarżonych i pobici.

Postępowanie w tej sprawie zostanie umorzone za miesiąc. Na piątkową rozprawę nie stawił się bowiem jeden z oskarżonych i poszkodowani policjanci.

REKLAMA
Dźwięki
Byli radni PO pogodzili się z policjantami, z którymi pobili się rok temu. Mówi mec. Henryk Rossa, obrońca jednego z oskarżonych. Nagranie Radia Wrocław.

To może Cię zainteresować