Nowy singiel Anny Marii Jopek

Radio RAM | Utworzono: 10.10.2007, 14:19 | Zmodyfikowano: 10.10.2007, 14:42
A|A|A

Choć - moim zdaniem - potencjał pierwszego singla wyczerpał się gdzieś w połowie wakacji, dopiero teraz na krążku „ID” została odkryta moc drzemiąca w piosence „Zrób, Co Możesz”.

Na szczęście ktoś zauważył, że ów utwór, w wersji, w jakiej znalazł się na płycie, nie nadaje się na singla. Całość została więc skrócona i nieco zmieniona. Czy się obroni? To, jak zwykle, pokaże czas.

Dużą wartością nowego, „małego” wydawnictwa Anny Marii Jopek jest tzw. strona „b”. Artystka przyzwyczaiła nas już do tego, że niemal do każdego singla dołącza niepublikowane, rarytasowe nagrania. Tym razem otrzymujemy m.in: duet z Markiem Napiórkowskim Nie Budżcie Mnie” oraz „Teraz i Tu” z koncertu African Moods.

Album „ID” ukazał się 11.05.2007. I w niecały miesiąc od premiery zyskał status platynowej płyty. W sesji nagraniowej udział wzięli światowej sławy artyści, m.in: Branford Marsalis i Tord Gustavsen, Manu Katché i Mino Cinelu, Richard Bona i Dhafer Youssef, Christian McBride i Oscar Castro Neves.

9. października Anna Maria Jopek rozpoczęła trasę promującą album „ID”. 21. października zawita do Wrocławskiej Hali Wytwórni Filmów Fabularnych gdzie obok Dhafer Youssefa i Mino Cinelu (którzy towarzyszyć jej będą podczas wszystkich jesiennych koncertów) gościem nadzwyczajnym - i to tylko we Wrocławiu - będzie Richard Bona!

REKLAMA

To może Cię zainteresować