Dutkiewicz zirytowany pytaniem o ocenę własnej prezydentury (Posłuchaj)

(Radio Wrocław) | Utworzono: 25.04.2008, 18:42 | Zmodyfikowano: 25.04.2008, 19:13
A|A|A

(Fot. Michał Pawlik / "Polska - Gazeta Wrocławska")

Rafał Dutkiewicz najwyraźniej nie lubi mówić o swoim zaangażowaniu w politykę. Zaznacza, że przystąpił do stowarzyszenia Dolny Śląsk XXI jako osoba prywatna. Zaś utworzenie portalu PolskaXXI.pl (oprócz prezydenta Wrocławia prowadzą go m.in. Kazimierz M. Ujazdowski i Jan Rokita) nie oznacza, że na kanwie tej inicjatywy powstanie nowa partia polityczna.

W piątek po południu Rafał Dutkiewicz mówił o tym w Radiu Wrocław. Posłuchaj:

Dopytywany o portal Polska XXI.pl, prezydent Wrocławia zaczął wyraźnie się irytować. - Gdy będzie pan zakładać partię, to na pewno zrobi to pan bardzo skutecznie. My chcieliśmy założyć portal i zrobiliśmy to bardzo skutecznie - zbeształ w pewnym momencie prowadzącego rozmowę Filipa Marczyńskiego z Radia Wrocław.

- A jak pan ocenia do tej pory swoją prezydenturę i to, co się wydarzyło w mieście przez ostatnich sześć lat? Jest bardzo dobrze? Mogłoby być lepiej? - Zapytał chwilę później Marczyński.

- Jeszcze raz: najwyraźniej obyczaje, które ja reprezentuję nie są obyczajami stosowanymi w tej audycji - odpowiedział zdenerwowany Dutkiewicz. - Uważam, iż od oceny moich poczynań są wyborcy, wrocławianie. Ja nie jestem od tego, żeby oceniać siebie.

REKLAMA
Dźwięki
Rafał Dutkiewicz irytuje się pytaniami o swoje zaangażowanie w politykę i o ocenę swojej prezydentury. Rozmowa Radia Wrocław.