Po kradzieży auta za milion: "To nie był przypadek" (Posłuchaj)

Radio RAM, Piotr Glinkowski | Utworzono: 23.04.2008, 23:28 | Zmodyfikowano: 24.04.2008, 20:07
A|A|A

O sprawie pisaliśmy w środę. Skradziony samochód to Bentley Continental Speed. Dziennikarze "Auto Motor i Sportu" przyjechali nim do Wrocławia w poniedziałek, na testy, prosto z salonu w Berlinie. Auto następnie zniknęło z podziemnego parkingu na Grabiszynku.

Posłuchaj rozmowy Radia Wrocław z Romanem Skąpskim:

Jest reakcja słuchaczy Radia Wrocław na informacje o tej kradzieży. Nasi słuchacze alarmują, że widzieli bentleya we wtorek w Kłodzku. Właśnie tego dnia auto było w tym mieście (właśnie tam zostało zrobione zdjęcie), jednak jeszcze zanim doszło do kradzieży. Obecnie nie wiadomo, jaki jest jego los. Poszukiwania prowadzi policja.

Jak odzyskać pieniądze z ubezpieczenia za tak drogie auto? Posłuchaj rozmowy Radia Wrocław z Arkadiuszem Hajnichem, specjalistą od ubezpieczeń samochodów:

REKLAMA
Dźwięki
Dziennikarze "Auto Motor i Sportu" ofiarami zuchwałej kradzieży samochodu wartego milion złotych. Rozmowa Radia Wrocław z Romanem Skąpskim, redaktorem naczelnym tego magazynu.
Dziennikarze "Auto Motor i Sportu" ofiarami zuchwałej kradzieży samochodu wartego milion złotych. Rozmowa Radia Wrocław z Arkadiuszem Hajnichem - specjalistą od ubezpieczeń samochodów.