Olśniewające lato w Radiu RAM
Codziennie po 10 eksperci z Noa Clinic udzielą porad z zakresu kosmetologii.

Przeżywa swój renesans – czy to w postaci stylu kolonialnego, chińskiego… minimalizmu japońskiego czy inspiracji etnicznych. W takim stylu urządzają domy osoby lubiące porządek i ład, a jednocześnie ceniące wolną przestrzeń, kochające piękno, otwarte na świat, lubiące podróże. Styl orientalny bez trudu łączy prostotę z wykwintnością.
(Zajrzyj też na stronę internetową Domaru!)
Styl orientalny generalnie charakteryzuje:
- lekkość mebli w formie;
- kolorystyka inspirowana konkretnymi kulturami – od ascetycznych „barw ziemi” – szarości, zgaszone zielenie, beże i brązy – po żywe kontrastowe barwy z czerwienią laki w roli głównej i kontrastowymi elementami czerni i złota.
- dodatki równie różnorodne – od ascetycznej japońskiej ceramiki, przez proste formy figurek po zdobne chińskie lampiony, pełne rzeźbień parawany afrykańskie i kolorowe, wzorzyste tkaniny.
Pamiętajmy tylko, by jeden konkretny styl dominował w jednym pomieszczeniu.
Średnia ocena: 3.08 Ilość głosów: 155
Radio RAM nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy. Radio RAM zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy niezgodnych z netykietą.
Brak komentarzy do tego artykułu
Codziennie po 10 eksperci z Noa Clinic udzielą porad z zakresu kosmetologii.
Joshua, Artur, Conrad - nawet jeśli nie uda im się w życiu dokonać czegoś
wiekopomnego to rodzice, a dokładnie ojcowie, zadbali o to, by ich synowie i
tak przeszli do historii. Panowie Richard Dorfmeister i Rupert Huber postanowili, że to właśnie pierwsze litery imion ich potomków złożą się na tytuł kolejnej płyty tworzonego przez nich duetu. Krążek "J.A.C." ukazał się równo pięć lat temu.
To, że Bjork uwielbia, gdy inni artyści sięgają po jej kompozycje, by przedstawić je w nowych, zremiksowanych wersjach, wiadomo od początku solowej kariery Islandki. Już kilkanaście miesięcy po debiucie ukazała się płyta "Post", a po niej "Telegram" z nowymi wersjami bestsellerowych kompozycji z drugiego w dorobku albumu.