Nasza Klasa weszła do czołówki najpopularniejszych polskich stron internetowych

Radio RAM | Utworzono: 21.01.2008, 16:59 | Zmodyfikowano: 21.01.2008, 22:59
A|A|A

Badania Megapanel PBI/Gemius są najbardziej cenionym, standardowym wskaźnikiem popularności stron internetowych w Polsce. Jak co miesiąc, opublikował je serwis Internetstandard.pl.

Dotąd Nasza Klasa - choć jej popularność rosła - wciąż była poza pierwszą dwudziestką rankingu. Tym razem to się zmieniło. Wrocławski serwis w końcu wszedł do pierwszej dwudziestki. I to od razu na 15. miejsce.

Nasza Klasa wypada jeszcze lepiej w zestawieniu popularności stron pod względem liczby odsłon. W listopadzie miała ich 1,6 mld, co dało jej siódme miejsce. Tym samym znalazła się w absolutnej czołówce polskiego internetu, obok takich gigantów jak Allegro, Onet czy o2.pl.

Mało tego. Według twórców Naszej Klasy, obecnie jest ona jeszcze popularniejsza. Jak podał niedawno Internetstandard.pl, ma ona teraz 26,7 mln użytkowników i 5,3 mld odsłon (dane pochodzą z Google Analytics - narzędzia opartego o inną metodologię niż Megapanel PBI/Gemius). Jeśli te wyniki potwierdzą się w badaniach Megapanel PBI/Gemius, Nasza Klasa stanie się największym polskim przedsięwzięciem internetowym!

Te informacje pojawiają się dokładnie w dniu, w którym w Naszej Klasie rozpoczęła się kontrola zarządzona przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.


Przeczytaj nasze wcześniejsze teksty o Naszej Klasie:
- komentarz Łukasza Medekszy "Komu przeszkadza Nasza Klasa?";
- felieton Marka Zoellnera "Wyrzuciłem się z Naszej Klasy (wspomnienie użytkownika)";
- raport specjalny "Dokąd zmierza Nasza-Klasa.pl?".

REKLAMA