Julia Marcell [KONCERT ODWOŁANY]

Joanna Mazurek, BT | Utworzono: 07.11.2019, 10:19 | Zmodyfikowano: 16.03.2020, 10:19
A|A|A

fot. mat. prasowe

KONCERT ODWOŁANY:

Julia Marcell to oryginalna, zdolna artystka o niespotykanie ciekawej barwie głosu. Polka, przez długi czas mieszkająca i nagrywająca u naszych zachodnich sąsiadów. Została laureatką prestiżowych nagród, m.in.: PASZPORTU POLITYKI 2012 w kategorii Muzyka Popularna, FRYDERYKA 2012 w kategorii Muzyka Alternatywna.

Najnowszy projekt Julii Marcell „Skull Echo” to płyta i film - tematycznie połączone, ale niezależne od siebie. Na płytę składa się jedenaście utworów, które przynoszą muzyczną zmianę - elektroniczne instrumentarium o szerokim brzmieniu, w tekstach zaś kosmos, absolut i potrzeba bliskości. Album powstał w Berlinie we współpracy z producentem muzycznym Michaelem Havesem. 

Tematy podejmowane na płycie zainspirowały Julię do stworzenia scenariusza pełnometrażowej opowieści o tym samym tytule. Swój debiut fabularny rozwija wspólnie z producentką filmową Natalią Grzegorzek z Koskino.

Julia o projekcie: „Skull Echo to opowieść o czasie, percepcji i samotności. O głowach, w których jesteśmy uwięzieni, budując poprzez zmysły swój obraz świata – pełen niepewnych informacji, wybiórczo pamiętanych i dowolnie przekształcanych. To opowieść o pragnieniu porozumienia, o tęsknocie za drugim człowiekiem.”
"Moment i wieczność" to pierwszy singiel zapowiadający płytę “Skull Echo”.

Radio RAM zapraszamy.

Julia Marcell „Skull Echo” KONCERT ODWOŁANY
Sala Koncertowa przy Karkonoskiej 10
Bilety były dostępne w Radiu RAM oraz na eventim.pl, ebilet.plbiletin.pl

REKLAMA

To może Cię zainteresować