Cykl pikników rowerowych Rama w ramę z Radiem RAM czas rozpocząć!

Radio RAM | Utworzono: 12.06.2019, 14:45 | Zmodyfikowano: 12.06.2019, 14:45
A|A|A

fot. archiwum Radia RAM

Proponujemy Wam wspólny relaks i spotkanie z Radiem RAM w piknikowym nastroju. Każdy miłośnik dwóch kółek, który dołączy do nas może liczyć na dobrą zabawę, konkursy z nagrodami i dobrze spędzony czas. Nie zabraknie dobrego humoru, muzyki i ciekawych spotkań.

W tym roku do uczestnictwa zapraszamy także miłośników czworonogów ze swoimi pupilami.  Gościem na naszych piknikach będzie między innymi Katarzyna Szakowska, która zaprezentuje projekt Psijaciele. Na kolejnych piknikach porozmawiamy i pokażemy, co przez swoją mowę ciała przekazują nam nasze psy. Jak bezpiecznie wchodzić w kontakt z obcym psem (zasady powitania, jak to robią zwierzęta między sobą, jak my powinniśmy postępować oraz jakie są nasze najczęstsze błędy). Opowiemy o prawidłowej opiece nad psem i o tym, kiedy iść z psem do weterynarza oraz jak zabezpieczać zwierzę przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Na to spotkanie zapraszamy podczas pikników w godzinach od 16.00 do 17.00.

Dodatkowo na każdym pikniku rowerowym Radia RAM będziemy zbierać rzeczy dla domów tymczasowej opieki dla zwierząt, które przygotowywane są do adopcji. Zachęcamy do przynoszenia kocy, karmy, smyczy czyli wszystkiego, co jest potrzebne zwierzętom.

Jak zwykle w konkursach ogłaszanych na antenie Radia RAM proponujemy Wam do wygrania kosze piknikowe, które zwycięzcy odbiorą w czasie pikniku. Pierwsza szansa już 17 czerwca! Kliknij i zobacz REGULAMINZapraszamy na spotkania z nami, które odbędą się w godz. 14.00-17.00:

REKLAMA

To może Cię zainteresować