Stroimy instrumenty i gramy z WOŚP

Anna Fluder | Utworzono: 11.01.2019, 09:48 | Zmodyfikowano: 11.01.2019, 09:48
A|A|A

We Wrocławiu nie tylko w niedzielę, ale też przez cały weekend mnóstwo ciekawych wydarzeń, spotkań, koncertów, wystaw i licytacji.  Będzie też okazja do zatroszczenia się o własne zdrowie. Na Białą Niedzielę, Bieg Tyłem „Policz się z cukrzycą”, lot balonem w kosmos Krasnala Niepodległego, spotkanie z Watahą Domowych Wilków oraz Golden Retrieverami i kibicowanie miłosnikom zimowych kąpieli na Morskim Oku zapraszały w Radiu RAM Małgorzata Minorczyk ze sztabu WOŚP Wrocław Strefa Kultury i Gosia Kosińska ze sklepiku WOŚPowego - dla każdego znajdzie się coś ciekawego.

Tradycyjnie o 20.00 odbędzie się kulminacyjny punkt każdego Wielkiego Finału – Światełko do Nieba. Nie będą to fajerwerki!

„Pomaganie jest dziecinnie proste” to hasło tegorocznej zbiórki, z której środki będą przeznaczone na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.

Więcej o wydarzeniach WOŚP we Wrocławiu tu : https://web.facebook.com/WOSPWroclaw/

REKLAMA

To może Cię zainteresować