Dzień otwarty w Radiu RAM!

Radio RAM | Utworzono: 27.11.2018, 08:04 | Zmodyfikowano: 08.12.2018, 17:04
A|A|A

fot. Radio RAM

Pierwsi odwiedzający i ich milusińscy na czterech łapach pojawili się w Radiu RAM punktualnie o godzinie 12. Przyprowadziliście dziś do nas super psiaki, małe, średnie oraz duże i jednego kanarka :) Wszyscy nasi goście i dwunożni i na czterech łapach spacerowali po radiu w doskonałych humorach.  - Ja przyszłam z Misią, pije teraz wodę, bo poczęstunek jest zapewniony i dla psów i dla ludzi. Misia jest grzeczna, kochana, 100 procent psa w psie - mówiła jedna z naszych słuchaczek, która odwiedziła nas razem ze swoim czworonogiem:

- To jest Koksik, ma 8 lat, to sznaucer miniaturka, jest w naszej rodzinie bardzo kochany. Sporo przeszedł w swoim życiu, m.in kilka operacji. Przyszliśmy, żeby obdarować inne pieski, które są w potrzebie, a oprócz tego zwiedzić radio - opowiadała inna uczestniczka świątecznych dni otwartych. 
Zbieraliśmy dziś produkty na rzecz bezdomnych zwierząt: koce, jedzenie w puszkach, suchą karmę i zabawki. Nasi goście wykazali się super hojnością.

Zebrane dary trafiły do Schroniska w Dłużynie Górnej, Przytuliska TOZ w Jaworze i Schroniska w Wałbrzychu.


Dzień otwarty to była dla nas doskonała okazja, by móc poznać się bliżej.  Dziękujemy Wam za serce i wszystkie dary, które przekażemy w potrzebujące łapy!

A to my i nasi czworonożni pupile:   


Piotr Karwat z Gretą, fot. Nikola Baron

Krzysztof Majewski i Heban


Monika Jaworska i Brunet


Rolex i Ganja - kumple Druha Sławka


Kot  (jeden z wielu) Druha Sławka


Druh Sławek i jego konie na wypasie:)

Jan Pelczar i Mateusz


Maciek Szabatowski vel R2D2 i Kinia (vel KotDroid) ;)


Kares i Kohi oraz Wojtek Nowak

REKLAMA

To może Cię zainteresować