Noc muzeów w Radiu RAM

Radio RAM | Utworzono: 17.05.2018, 13:36 | Zmodyfikowano: 17.05.2018, 13:36
A|A|A

fot. archiwum Radia RAM

Znów spotkaliśmy się na Nocy Muzeów. Na Dolnym Śląsku do późnych godzin otwarte były muzea i galerię. My czekaliśmy na Państwa w Radiu RAM. Pierwsi goście pojawili się przy Karkonoskiej już kilka minut po 19. Niektórzy znali nas tylko ze słyszenia, teraz mogliśmy się zobaczyć:

Na miejscu do zobaczenia było m.in studia emisyjne, newsroom czy radiowe muzeum. 
- Inaczej wyobrażaliśmy sobie radio, jest lepiej niż myślałam - mówiła nasza Słuchaczka: Słuchaczy przyciągnęła do nas przede wszystkim ciekawość:

Ta noc to także szansa na spotkanie z reporterami, prezenterami i pracownikami technicznymi radia. Zdradzimy Wam najpilniej strzeżone tajemnice radiowe, pokażemy, na czym polega nasza praca, a śmiałkom na chwilę przekażemy mikrofon. Zobaczycie nasze nowoczesne studia pozwalające na nadawanie programu w kosmicznie dobrej jakości, serce redakcji czyli newsroom, w którym powstają wszystkie wiadomości oraz salę koncertową, która od lat jest świadkiem setek fantastycznych występów. Wśród przewodników po radiu przy Karkonoskiej 10 był także Michał Kwiatkowski, kustosz radiowego muzeum:

 

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować