Oxford Drama wracają z nowym singlem i zapowiadają album!

Radio RAM na podst. materiałów wydawcy | Utworzono: 11.04.2018, 08:15 | Zmodyfikowano: 11.04.2018, 08:15
A|A|A

fot. Michał Skrętkowicz

Oxford Drama to wrocławski duet, którego pierwszy album „In Awe" został uznany jednym z najciekawszych debiutów 2015 roku na polskiej scenie, doceniony zarówno przez prasę muzyczną jak i publiczność. Pojawiali się wówczas często na naszej antenie, zagrali także na RAM Session.

Zespół z powodzeniem powiększał grono fanów, dla których decyzja o zawieszeniu działalności była trudna do przyjęcia. Jednak po blisko rocznej przerwie Gosia Dryjańska i Marcin Mrówka postanowili ponownie połączyć siły jako Oxford Drama i przedstawić pierwsze efekty swojej pracy nad drugim albumem, który ukaże się jesienią 2018 nakładem ART2 Music i Wydawnictwa Agora. Zwiastunem albumu jest singiel „Alter Ego" do którego powstał teledysk.

Oxford Drama: "Alter Ego to pierwszy singiel promujący album, który opowiada o przemianach. To opowieści o akceptacji siebie i wszystkich swoich twarzy, które pokazujemy w sytuacjach społecznych, ale też kiedy jesteśmy sami. Drugi album to piosenki o tym, jak wraz z upływem czasu czujemy się coraz bardziej komfortowo we własnej skórze".

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować