Drogowy horror dla mieszkańców Jelcza-Laskowic oraz Wojnowa

Michał Hamburger | Utworzono: 06.03.2018, 12:00 | Zmodyfikowano: 06.03.2018, 12:00
A|A|A

fot. Radosław Bugajski

Tutaj największe korki bowiem właśnie tędy poprowadzono objazd z Kamieńca Wrocławskiego. Sporo samochodów każdego ranka będzie stać do ronda i z pewnością trzeba zarezerwować kilka lub kilkanaście dodatkowych minut by pokonać swoją stałą trasę. Podobnie popołudniu, tylko, że w druga stronę.  

W związku z zamknięciem odcinka drogi wojewódzkiej DW455 od ronda w Łanach do ulicy Wałowej w Kamieńcu Wrocławskim został wytyczony objazd dla samochodów o masie do 3,5t oraz powyżej 3,5t. Remont ma potrwać przez 3 miesiące. Zapowiada się drogowy horror dla mieszkańców Jelcza-Laskowic i okolic oraz wrocławskiego Wojnowa.

Zgodnie z zatwierdzonym przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego projektem organizacji ruchu na czas zamknięcia odcinka drogi wojewódzkiej w Kamieńcu Wrocławskim wykonawca (firma EUROVIA POLSKA S.A.) powinien zapewnić dojście do posesji na odcinku zamkniętym oraz dojazd do posesji jeśli technologia wykonywanych aktualnie prac budowlanych pozwoli na poruszanie się samochodów na odcinku przebudowywanym.

 

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować