Karnawał w CK Agora

materiały prasowe | Utworzono: 12.01.2018, 12:44 | Zmodyfikowano: 12.01.2018, 12:44
A|A|A

Kabaret Chyba

Na start "Podróż w czasie", czyli  wielopokoleniowy bal przebierańców.  To wyjątkowy karnawałowy, rodzinny bal łączący pokolenia, organizowany z okazji styczniowych świąt Babci i Dziadka. Organizatorzy zachęcają do zabawy z kostiumami z różnych epok zarówno najmłodszych jak i najstarszych gości balu. Wehikuł czasu poprowadzą wrocławscy aktorzy: Sylwester Różycki, Maciej Sibilski i Tomasz Żytka. To wszystko 20 stycznia od g. 12:00.

Dzień później w CK Agora zaprasza na wyjątkowy Karnawałowy Wieczór Kabaretowy, na którym wystąpi Kabaret Chyba, który w ostatnim czasie prawdziwym szturmem podbija polską scenę kabaretową.

Grupę tworzy trzech utalentowanych artystów:  Piotr  Gumulec, Jakub Krzak i Krzysiek Wilkosz. Jednak Kabaret Chyba to nie tylko świetni aktorzy, ale także błyskotliwe teksty, niebanalne pomysły, niezwykła energia i mnóstwo improwizacji (czyli to, co publiczność lubi najbardziej). Pomimo młodego stażu, to także olbrzymie doświadczenie zdobywane dzięki licznym występom u boku największych gwiazd polskiej sceny kabaretowej. Występowali z takimi sławami jak Piotr Bałtroczyk, Jerzy Kryszak, Cezary Pazura, KMN, Neonówką, kabaretem Hrabi, czy Limo w największych salach i amfiteatrach w całej Polsce. Lider zespołu Piotr „Guma” Gumulec jest współgospodarzem cyklu „Kabaret na Żywo” w telewizji Polsat, a i cały kabaret można zobaczyć na najważniejszych imprezach w Polsce jak np. Sopot Hit Festival czy Festiwal Kabaretu w Koszalinie.

W drugiej części wieczoru zobaczymy inną twarz Kabaretu Chyba. Do zespołu dołączy komik Adrian Hrehorowicz, z którym wspólnie tworzą Teatr Komedii Improwizowanej Narwani z Kontekstu! I to już będzie jazda bez trzymanki – prawdziwe show, które powstaje na żywo z udziałem publiczności, która staje się reżyserem przedstawienia.  Aktorzy odgrywają wszystko to, czego zażyczy sobie publiczność!

O najbliższych wydarzeniach w naszym studiu opowiadali Aneta Młyńska-Wójcik z CK Agora i Krzysztof Wilkosz z Kabaretu Chyba:

REKLAMA

To może Cię zainteresować