Jest nowa aplikacja mobilna Radia RAM!

Michał Kazulo | Utworzono: 11.01.2018, 17:24 | Zmodyfikowano: 11.01.2018, 17:24
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek

- Aplikacja została napisana na Androida i iOS-a, działa na telefonach i tabletach z systemem Android od wersji 4.2 oraz iOS od wersji 9. Nie ma problemów z jej działaniem zarówno na starszych urządzeniach jak i tych najnowszych. Można ją znaleźć w Google Play (LINK) i Apple App Store (LINK) - tłumaczy Mateusz Lipiński, nasz radiowy programista.

Jeżeli macie już zainstalowaną aplikację Radia RAM na swoim telefonie, to aplikacja zaktualizuje się samodzielnie. Osoby posiadające na tabletach poprzednią wersję aplikacji Radia RAM, muszą zainstalować tę wersję samodzielnie.

Ciekawostka - nasza apka działa w tle i obsługuje słuchawki (wykrywa moment ich wypięcia). Można więc Radia RAM słuchać dyskretnie, podczas wykonywania na telefonie innych czynności :)

W nowej aplikacji znajdziecie informacje o nas, RAMówkę, łatwy kontakt z prowadzącymi, relacje z naszych audycji, koncertów i programów specjalnych. Jest Konkurs Absurdalny, są recenzje filmów i płyt. Są też wiadomości z Wrocławia.

- Jest funkcjonalna, i  działa szybko  - mówi Marek Zoellner, szef działu internetowego. Dzięki temu można jej używać w każdym miejscu na świecie, gdzie mamy dostęp do Internetu:

- Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, by słuchać nas wszędzie  - mówi Bartek Synowiec, prezenter Radia RAM:

Wystarczy podpiąć słuchawki do swojego telefonu lub tabletu, wcisnąć słuchaj i już mamy Radio RAM w każdym miejscu na świecie.

Aplikacja działa na wszystkich systemach operacyjnych i jest darmowa.

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować