Prezenter Radia RAM upamiętniony w piosence!

Radio RAM | Utworzono: 04.01.2018, 11:38 | Zmodyfikowano: 04.01.2018, 11:38
A|A|A

Druhu Sławku!

No tak - "propaguje kulturę Druh Sławek". I to od wielu lat.  Jest jednym ze współtwórców kultury hip hopu w Polsce, bo - umówmy się, God is A DJ, etc. - bez ludzi popularyzujących określone dźwięki, te nie dotarłyby do nikogo.

Jak przeczytacie w jego nocie biograficznej w Wikipedii: " W latach 1994-2003 prowadził audycje radiowe - Rapoteka, DJ Club i Raptime (tę ostatnią na antenie RH Kontakt, późniejszej Radiostacji), gdzie promował głównie hip-hop klasyczny i niezależny. Pomagał młodym polskim artystom jak Układ Warszawski, Afro Kolektyw, Grammatik, Analogia, Lajner, Endefis, Duże Pe i DJ Spox. "

A potem los go rzucił na Dolny Śląsk, gdzie naturalną  przystanią dla jego zainteresowań muzycznych stała się antena Radia RAM. Możecie go usłyszeć u nas zawsze w niedzielne wieczory. Co tydzień przemierza autostradą ponad 160 kilometrów swoim kolorowym samochodem, aby zataszczyć nielekkie decki do studia. Podpina się do stołu, światła przygasają, winylowe krążki fruwają w powietrzu i przez kilka godzin doświadczamy magii. A potem wsiada do samochodu i znowu 160 kilometrów do domu. To się nazywa pasja radia.

Druhu Sławku, pięknie dziękujemy, graj nam jak najdłużej!

Najlepszy Groove w Mieście co niedziela od godz. 20.00-24.00 w Radiu RAM.

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować