Sylwester także w kinach

Jan Pelczar | Utworzono: 30.12.2017, 10:12 | Zmodyfikowano: 30.12.2017, 10:12
A|A|A

zdj. The Disaster Artist

Coroczną imprezę rozkręca Kino Nowe Horyzonty. Na największej sali będzie można obejrzeć przedpremierowo komedie: "I tak cię kocham", "Atak paniki" oraz "Disaster Artist". Między filmami trwać będzie potańcówka z didżejem w holu kina. Początek o 20:30, finał po szóstej rano.  - Ostatni seans, rozpoczynający się o 4 nad ranem, to największa atrakcja imprezy - przekonuje Patryk Straszak z Nowych Horyzontów. 

Wrocławskie Heliosy proponują minimaratony, rozpoczynające się po 21, a między filmami toast o północy. Do obejrzenia "Król rozrywki" z Hugh Jackmanem i "Gra o wszystko" z Jessicą Chastain albo blok polski z przedpremierami "Ataku paniki" i "Gotowych na wszystko".

Multikino także zaprasza na minimaraton z toastem - ale w każdym z dwóch bloków są po trzy tytuły: w jednym "Gra o wszystko", "Gotowi na wszystko" i "Atak paniki", a w drugim "I tak cię kocham", "Cudowny chłopak" i "Pełnia życia". Sylwester w Multikinie rozpocznie się najwcześniej z filmowych: o 19:30. 

Jak łatwo zauważyć, żaden wrocławski sylwester filmowy nie może obejść się bez "Ataku paniki". Popularność tego tytułu nie dziwi Marcina Pieńkowskiego z Nowych Horyzontów.

POSŁUCHAJ CAŁEJ ROZMOWY Z MARCINEM PIEŃKOWSKIM  O 2017 i 2018 ROKU W KINIE:

REKLAMA

To może Cię zainteresować