Pokolenie W - przed finałową galą

Monika Jaworska | Utworzono: 21.11.2017, 17:05 | Zmodyfikowano: 21.11.2017, 17:05
A|A|A

Goście w RAMie: Urszula Jagielnicka i Przemysław Chłoń z Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej opowiadali o akcji POKOLENIE W. Akcji mającej promować Wrocław jako dobre miejsce do studiowania, do pracy i do życia - gala i wręczenie nagród tym, których działalność prospołeczną doceniono w najbliższy czwartek 23 listopada.

To nie jest tak, że wszyscy jesteśmy z jednego rocznika. Nie słuchamy tej samej muzyki ani nie chodzimy na te same filmy. Mamy różne zainteresowania, potrzeby i doświadczenia. Różne rzeczy nas bawią i cieszą, różne przerażają i smucą. Jest jednak coś, co nas łączy, coś, co każdy z nas wplótł w swoją opowieść. Wrocław – tu się uczymy, pracujemy, bywamy lub mieszkamy. Tu zmieniamy rzeczywistość, by żyć tak, jak lubimy. Jesteśmy z Pokolenia W! 


Wyróżniono zgłoszone do konkursu inicjatywy w 4 kategoriach: nauka, kultura, społeczeństwo i innowacje.

Kultura:
Witaminy grają A – „Choć to starzy wyjadacze i na pewno poradziliby sobie bez tej nagrody, to ich propozycja wydaje mi się najlepsza spośród wszystkich - osoba głównego animatora tego przedsięwzięcia, Michała Litwińca, gwarantuje wysoki poziom artystyczny no i sukces promocyjny."

Społeczeństwo:
SitoOgrodnicy
 - za rozświetlanie drogi ludziom w realnej potrzebie, za dzielność, energię, radość, którą wnoszą w życie tych, którzy potrzebują na nowo uwierzyć w dobre relacje między ludźmi.

Innowacja:
Dron Film Festival
– za pomysł, przygotowanie i realizację jedynego w Polsce festiwalu zrzeszającego pasjonatów, doświadczonych operatorów bezzałogowych statków powietrznych z całej Europy.

Nauka:
INNOwacyjne Substancje Przeciwbakteryjne do Terapii
o szerokim spektrum działania "INNOSEPT"

O tym, który z wyróżnionych projektów zdobędzie główną nagrodę dowiemy się podczas Gali Finałowej, która odbędzie się 23 listopada 2017 roku o godzinie 17.00 w kinie Nowe Horyzonty w Sali nr 1.
Podczas wydarzenia jury wskaże kolejność zwycięzców, którzy otrzymają:
· 1 miejsce – 6000 złotych
· 2 miejsce – 5000 złotych
· 3 miejsce – 4000 złotych
· 4 miejsce – 2000 złotych

REKLAMA

To może Cię zainteresować