Mikromusic  na 17. urodziny Radia RAM

Radio RAM, Radio RAM | Utworzono: 06.09.2017, 19:55 | Zmodyfikowano: 06.09.2017, 19:55
A|A|A

Dokładnie 6 grudnia 2000 roku o godz. 6 rano  Program Miejski Radia Wrocław na 89,8 FM przekształcił się w Radio Aktywne Miasto, w skrócie RAM. Była to pierwsza stacja stworzona tylko dla Wrocławia. Pięć lat później radio postawiło na dźwięki spod znaku smooth jazzu, soulu, funky, latino i lounge. Dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych stacji radiowych we Wrocławiu, a w grudniu obchodzi swoje 17. urodziny.

Z tej okazji zapraszamy na wyjątkowe koncertowe spotkanie ze znakomitym wrocławskim zespołem Mikromusic i utworami z ich najnowszej płyty pt. „Tak mi się nie chce".

„Tak mi się nie chce" to szósty album studyjny zespołu Mikromusic, ale pierwszy wydany samodzielnie poprzez crowdfunding. „Wracamy do korzeni wydawania niezależnego. Nagrywamy płytę bez żadnych ograniczeń artystycznych i formalnych. A mając totalną wolność nie spełniamy niczyich oczekiwań, nagrywamy nowe piosenki z ogromną radością i przyjemnością, co na płycie będzie jak najbardziej do usłyszenia". Do kompozycji i brzmienia przyczynili się wszyscy członkowie zespołu: Natalia Grosiak, Piotr Pluta, Dawid Korbaczyński, Robert Szydło, Robert Jarmużek, Adam Lepka, Łukasz Sobolak. Zapowiada się najbardziej „piosenkowa" płyta Mikromusic w większości inspirowana muzyką z lat 60-tych i 80-tych.

Przed nami niezapomniana urodzinowa muzyczna uczta.

Radio RAM. Zapraszamy!

MIKROMUSIC „Tak mi się nie chce"
9 grudnia 2017, godz. 18.00

Bilety dostępne w Radiu RAM oraz na ebilet.pl, biletin.pl i eventim.pl

REKLAMA

To może Cię zainteresować