Oleśnicka OFCA już w ten weekend

Maciek Przestalski | Utworzono: 09.08.2017, 12:41 | Zmodyfikowano: 09.08.2017, 12:41
A|A|A

Jakub Jeżyna i Kamila Olejarz

W tym roku oprócz znanych Wam miejsc spektakli takich jak Rynek, kościół św. Jerzego, Sala widowiskowa czy Amfiteatr artyści zaprezentują się w dwóch nowych zaskakujących miejscach. Jak zapowiadają nasi goście - Kamila Olejarz i Jakub Jeżyna - zaproszeni arty sci będą wzruszać i bawić do łez:

Całości festiwalu dopełnią liczne IMPREZY i KONCERTY A TAKŻE WYSTAWY, PROJEKCJE FILMOWE, TWORZENIE MURALA oraz MAPPING. O dobre jedzenie zadbają zaproszone FOODTRUCKI, które staną w specjalnie przygotowanej strefie gastronomicznej.

A wszystko to w OLEŚNICY – małym, ale zabytkowym i klimatycznym mieście niedaleko Wrocławia. Dzięki dogodnym połączeniom, z Wrocławia dotrzecie do nas w pół godziny. Jeżeli zechcecie zostać z nami na dłużej… Na miejscu czeka na Was specjalnie przygotowane POLE NAMIOTOWE zlokalizowane na oleśnickim podzamczu.

A tak było w zeszłym roku:

PROGRAM FESTIWALU OFCA 2017:

Piątek 11.08
15:30 Parnas Brass Band, 30min, Rynek
16:15 Goma „The Atari Show”, 35min, Rynek
16:30 Ola Muchin „Kukuryku”, 30min, Rynek
17:00 Cia Intrepidos „A Lucky Strike”, 30min, Rynek
18:00 Kolektyw Kejos „Pitagoras 3D”, 45min, Kościół św. Jerzego*
18:00 Compagnia Circolabile „O Like… Peanut”, 45min, Rynek
18:00 Luca Bellezze „Melafilo”, 40min, Pl. Książąt Śl.
19:00 Murmuyo „Su-Seso Taladro”, 45min, Rondo 750-lecia O-cy
19:00 Izimagic Duo „Metamorphosis”, 45min, Rynek
19:15 Stefan Sing & Cristiana Casadio „Tangram”, 60min, Sala widowiskowa*
19:45 Troligoblin „Szpulka Show”, 20min, Rynek
20:15 Quatuor Stomp „What's next?”, 45min, Pl. Książąt Śl.
20:30 Sari Mäkelä „The Great Granny Show!”, 25min, Rynek
21:00 Guga Morales Showman, 40min, Rynek
21:45 Fireshow: Bagienne Świetliki „Creepy” , Lascar Fire & Light Theatre „James Bond”, The Lords of Fire, 90min, Amfiteatr
23:10 Jackowski&Belyaeff „Light Orbit-interactive mapping”, 10min, Zamek
23:30 Slam żonglerski, 60min, Duży namiot cyrkowy *

Sobota 12.08
11:00 Spacer po Oleśnicy z przewodnikiem [PL/ENG], 120min, Start: Rynek
11:00 Warsztaty dla dzieci**, 180min, Amfiteatr
12:45 Izimagic Duo „Metamorphosis”, 45min, Amfiteatr
14:00 Wielka parada cyrkowa, trasa: Amfiteatr-Rzemieślnicza-Rynek
15:00 Kraków Street Band, 20min, Rynek
15:30 Stefan Sing „Entropia”, 30min, Rynek
16:00 Quatuor Stomp „What's next?”, 45min, Rynek
16:15 Goma „The Atari Show”, 35min, Pl. Książąt Śl.
17:00 Luca Bellezze „Melafilo”, 40min, Rynek
17:15 Compagnia Circolabile „O Like… Peanut”, 45min, Pl. Książąt Śl.
18:00 Kolektyw Kejos „Miasto, którego nie było…”, 60min, Kościół św. Jerzego*
18:00 Murmuyo „Su-Seso Taladro”, 45min, Rondo 750-lecia O-cy
18:00 Sari Mäkelä „The Great Granny Show!”, 25min, Rynek
18:15 Parnas Brass Band, 30min, Pl. Książąt Śl.
18:45 Troligoblin „Szpulka Show”, 20min, Rynek
19:15 Stefan Sing & Cristiana Casadio „Tangram”, 60min, Sala widowiskowa*
19:15 Izimagic Duo „Metamorphosis”, 45min, Rynek
19:30 Ola Muchin „Kukuryku”, 30min, Rynek
20:00 Cia Intrepidos „A Lucky Strike”, 30min, Rynek
20:00 Guga Morales Showman, 40min, Pomnik Ery Kosmicznej
20:30 Compagnia Circolabile „Two Seconds”, 45min, Duży namiot*
21:00 Tiny Beat „Beatbox & livelooping show”, 45min, Rynek
22:00 Fire Open Stage, Bassalog, Jackowski&Belyaeff „Light Orbit-interactive mapping”, 60min, Zamek

Niedziela 13.08
11:00 Warsztaty dla dzieci**, 180min, Amfiteatr
12:00 Ola Muchin „Kukuryku”, 30min, Amfiteatr
12:00 Trickline’owy Puchar OFCY, 60min, Skwer przy ul. Spacerowej
14:15 Olimpiada żonglerska, 45min, Rynek
15:00 Spacer po Oleśnicy z przewodnikiem [PL], 120min, Start: Rynek
15:00 Compagnia Circolabile „O Like… Peanut”, 45min, Rynek
15:45 Goma „The Atari Show”, 35min, Rynek
16:00 Troligoblin „Szpulka Show”, 20min, Rynek
16:00 Kraków Street Band, 20min, Pl. Książąt Śl.
16:45 Murmuyo „Su-Seso Taladro”, 45min, Rondo 750-lecia O-cy
16:45 Cia Intrepidos „A Lucky Strike”, 30min, Rynek
16:45 Sari Mäkelä „The Great Granny Show!”, 25min, Pl. Książąt Śl.
17:00 Kolektyw Kejos „Miasto, którego nie było…”, 60min, Kościół św. Jerzego*
17:45 Stefan Sing „Entropia”, 30min, Rynek
17:45 Guga Morales Showman, 40min, Rynek
18:30 Bratři v tricku „Plovárna”, 60min, Sala widowiskowa*
18:30 Parnas Brass Band, 30min, Pomnik Ery Kosmicznej
18:45 Quatuor Stomp „What's next?”, 45min, Rynek
19:30 Luca Bellezze „Melafilo”, 40min, Rynek
20:00 Compagnia Circolabile „Two Seconds”, 45min, Duży namiot*
20:15 Tiny Beat „Beatbox & livelooping show”, 45min, Rynek
21:15 Kraków Street Band, 90min, Zamek
22:00 Jackowski&Belyaeff „Light Orbit-interactive mapping”, 10min, Zamek

* Na przedstawienia sceniczne w Kościele św. Jerzego, Sali widowiskowej i dużym namiocie cyrkowym obowiązują bezpłatne wejściówki - do odebrania w Infopoincie na Rynku.
** Warsztaty dla dzieci: animacje cyrkowe, żonglerka, sitodruk, chodzenie po taśmie, bańki mydlane, szycie poi.

Więcej na http://festiwalofca.pl/

REKLAMA

To może Cię zainteresować