World Games: Gdzie i kiedy startują Polacy? [28 lipca]

Radio RAM, Michał Hamburger | Utworzono: 28.07.2017, 08:51 | Zmodyfikowano: 28.07.2017, 08:51
A|A|A

fot. The World Games

Ciekawie będzie też na basenie Orbita. Tam mało znana w Polsce dyscyplina kajak polo. Też z udziałem reprezentacji naszego kraju. O 9.10 Polki zagrają eliminacje z Francuzkami, po 11.00 zaplanowano początek meczu Polaków z Hiszpanią. Później nasze reprezentantki zmierzą się jeszcze z Niemkami i Kanadyjkami, a nasi reprezentanci podejmą Chińskiej Tajpej i Francję.

Jest też coś dla fanów unihokeja. Tu rywalizacja odbywa się we Wrocławskim Klubie Koszykówki przy Czajczej. Drużyna narodowa Polski dziś o 17.30 zagra mecz eliminacji z Czechami.

Uzupełniając sporty drużynowe warto też odwiedzać Stadion Oławka. Tam rywalizują najlepsi w lacrosse. Polska o 13.00 zmierzy się z Australią.

I jeszcze rywalizacja w Świdnicy w hokeju na rolkach. Biało-czerwoni walczą w turnieju o miejsca od 5 do 8. Dziś mecz z Włochami. Początek o godzinie 16.00.

Coraz bliżej decydujących rozstrzygnięć w turniejach bilardowych rozgrywanych w Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia. W ćwierćfinałach pool'a zagrają dziś Oliwia Czupryńska i Mieszko Fortuński. Ich mecze zaplanowano odpowiednio na 10.00 i 12.30. Będziemy trzymać też kciuki za naszego snookerzystę Kacpra Filipiaka, którego ćwierćfinał rozpocznie się również o 12.30.

Mocną reprezentację mamy w jiu-jitsu. Od 9.00 emocje z udziałem Magdaleny Giec. Nieco później do walki przystąpią Jędrzej Loska, Emilia Maćkowiak, Marta Walotek i Maciej Kozak. Jeszcze dziś poznamy w tej dyscyplinie medalistów. Rywalizacja przy Mianowskiego w GEMie.

W Hali Orbita zaprezentują się zawodnicy i zawodniczki muaythai. Mamy też swoich reprezentantów. Od 15.00 powalczą Gabriela Kuzawińska, Przemysław Kmiecik, Mateusz Kucharski, Natalia Leciejewska, Marta Gusztab, Oskar Siegert, Jakub Rajewski, Dawid Mirkowski i Rafał Korczak.

Tagi:
REKLAMA

To może Cię zainteresować