Morze muzyki, czyli wakacje na 89,8 FM

Monika Jaworska | Utworzono: 29.06.2017, 12:10 | Zmodyfikowano: 29.06.2017, 12:10
A|A|A

Lato, wakacje, urlopy, podróże, czasem słońce, czasem deszcz - w Radiu RAM zawsze świetna muzyka, inspirujące rozmowy, ciekawi goście i dużo słońca w głośnikach. Nawet jeśli nie wyjeżdżasz z miasta, z nami znajdziesz odpoczynek i relaks przy morzu muzyki na 89,8 FM. We Wrocławiu (szczególnie latem) marzy nam się dostęp do morza, tradycyjnie więc Radio RAM proponuje wakacyjne "morze muzyki". Pod tym hasłem zagramy najpiękniejsze dźwięki z różnych stron świata, zawsze w dobrym tonie. 

W lipcu od poniedziałku do piątku od godz. 6.00 Monika Jaworska i słoneczne Dzień dobry we Wrocławiu, po 10.00 Bartek Synowiec i Dzieje się we Wrocławiu, w którym Konkurs Absurdalny i wakacyjni goście. Po 14.00 Życie Wrocławia, a w nim np. w poniedziałki Wakacyjna Półka z Książkami. W czwartki Jan Pelczar zaprasza do Strefy Kina Radia RAM. Po godz. 18.00 w RAMie królować będzie muzyka. 

W KoktajLOVE piątki z Radiem RAM zapraszamy na wrocławski Rynek, gdzie od godz. 16.00-20.00 nadajemy programy i gdzie mamy nadzieję spotykać się ze Słuchaczami. W soboty zajmiemy się poznawaniem i odkrywaniem tajemnic Wrocławia i Dolnego Śląska w programie Wakacje z duchami - początek o godz. 10.00. Zapraszamy także do zabawy w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami, zadanie polega na rozpoznaniu miejsca, o którym opowiadają nasi goście. Przy Sobotniej Kawie w samo południe jak zawsze liczyć można na wspaniałe towarzystwo wyjątkowych wrocławian. Po godz. 16.00 zabrzmią najlepsze rytmy w mieście, o co postarają się redaktorzy muzyczni: Piotr Karwat, Maciek Przestalski i Druh Sławek.

RAM dobry na niedzielę - od godz. 8.00 przekonywać będzie Anna Fluder, po 12.00 Maciek Przestalski i zaproszeni spece od gotowania pomogą w wymyśleniu smaków Kulinarnego Wrocławia. A po 16.00 na niedzielny deser spotkanie z Piotrem Bartysiem, szefem muzycznym Radia RAM.Zapraszamy także na pikniki rowerowe Radia RAM - 30 lipca w Parku Grabiszyńskim i 27 sierpnia w Parku Szczytnickim czeka nas niedzielny relaks w wakacyjnych klimatach. Przekonajcie się, że nie trzeba wyjeżdżać daleko, wystarczy słuchać Radia RAM i cieszyć się latem!


fot. Przemysław Składanowski‎

REKLAMA

To może Cię zainteresować