A | A | A

Ekipa „Belfra” na zdjęciach we Wrocławiu

Utworzono: 2017-04-15 19:03 , Zmodyfikowano: 0000-00-00 00:00
Ujęcia do drugiego sezonu serialu powstawały już m.in obok Muzeum Narodowego. We Wrocławiu zdjęcia będą kręcone do 8 maja.

Kręcili już sceny m.in. w okolicach Muzeum Narodowego. We Wrocławiu pojawili się odtwórcy głównych ról - Maciej Stuhr, Michalina Łabacz i Eliza Rycembel. Gdzie można ich spotkać? Tego osoby związane z serialem nie chcą zdradzić - wszystko, co związane z produkcją "Belfra" owiane jest tajemnicą. Chodzi o to - jak tłumaczą - by nie psuć później przyjemności z oglądania serialu.

Ekipa filmowa posłużyła już wrocławiankom pomocną dłonią.

 

 

 

Za kamerą stoją Krzystof Łukaszewicz ("Karbala", "Lincz") i Maciej Bochniak ("Disco Polo"). Scenariusz napisali Monika Powalisz, Jakub Żulczyk, Bartosz Ignaciuk i Wojciech Bockenheim.

 

Już podczas finału pierwszego sezonu wiadomo było, że fabuła przeniesie się do Wrocławia. Grany przez Macieja Stuhra, Paweł Zawadzki dostał propozycję poprowadzenia śledztwa w jednej z wrocławskich szkół. Na zdjęciu widać gmach Instytutu Psychologii przy ul. Dawida. 

Jak będzie wyglądać fabuła? Producenci zdradzają niewiele:

Paweł Zawadzki, zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych  liceów we Wrocławiu. Już wydarzenia pierwszych kilku dni w nowej szkole  wywołują w nim wstrząs. W  liceum dochodzi do tragedii. Pojawia się milion pytań, na które nie ma  odpowiedzi. Jedno jest jasne: na terenie liceum toczy się mordercza gra.  To nie jest szkoła, jak każda inna. To nie są zwykli uczniowie, a  Belfer nie znalazł się tam przypadkowo.

Przeczytaj recenzję pierwszego sezonu Belfra

Pierwszy sezon „Belfra” był  najchętniej oglądaną produkcją w historii polskiego CANAL+. Serial kryminalny  otrzymał Polską Nagrodę Filmową Orły 2017 w kategorii Najlepszy Filmowy Serial Fabularny, Specjalną  Telekamerę Tele Tygodnia 2017 w kategorii Serialowe Wydarzenie Roku  oraz tytuł Wydarzenia Roku 2016 w plebiscycie Bestsellery Empik.

WASZE KOMENTARZE ()

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio RAM nie odpowiada za treść komentarzy.
Teraz na antenie
Monika Jaworska
Dzień dobry we Wrocławiu! Poranek pełen energii, Wrocławia i muzyki w dobrym humorze.
NEWSLETTER RADIA RAM
Dodaj swój adres, aby otrzymywać newsletter