A | A | A

Antykabaret w hołdzie Wojciechowi Młynarskiemu

Utworzono: 2017-04-12 13:39 , Zmodyfikowano: 0000-00-00 00:00
„Co dzień, gdy przejdziesz próg, jest tyle dróg co w świat prowadzą / I znasz sto mądrych rad co drogę w świat wybierać radzą / I wciąż, ktoś mówi ci, że właśnie w tym tkwi sprawy sedno / Byś mógł, z tysiąca dróg wybrać tę jedną…”
rys. Tomasz Broda mat. prasowe
Antykabaretu

15 marca odszedł autor tekstów, przekładów, scenariuszy, reżyser teatralny, artysta piosenki, który sam o sobie skromnie mówił, że jest jedynie rzemieślnikiem słowa. Zostawił po sobie setki przebojów, tysiące tekstów piosenek i wybitnych tłumaczeń, dzięki którym Najwięksi Artyści Światowej Piosenki przemówili po polsku: mogli do nas dotrzeć a my mogliśmy ich zrozumieć. Tworzył przez pięć dekad. Pustkę, jaka powstała po odejściu wielkiego artysty w najbliższy czwartek będą starali się wypełnić uczestnicy 62. Antykabaretu "Dobry wieczór we Wrocławiu".

Antykabaret zaprasza każdego 13 dnia miesiąca. Kwietniowe spotkanie przypada na Wielki Czwartek. Dlatego bez hałaśliwej formy, skromnie, ale z wielkim szacunkiem uczestnicy Antykabaretu chcą oddać tym koncertem hołd Wojciechowi Młynarskiemu. Jego piosenki zaśpiewają: Agnieszka Damrych, Monika Kępka, Anna Malek, Katarzyna Mirowska, Justyna Szafran, Emose Uhunmwangho, Wojciech Dereń, Sambor Dudziński, Marek Kocot, Marcin Łuczak, Maciej Maciejewski, Przemek Paśko, Ścibor Szpak.

Klub Muzyczny Stary Klasztor, Purkyniego 1, Wrocław, godz. 19.00

Na specjalną edycję Antykabaretu w naszym studiu zapraszał Marek Kocot:

ZDJĘCIA
WASZE KOMENTARZE ()

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio RAM nie odpowiada za treść komentarzy.
Teraz na antenie
Monika Jaworska
Dzień dobry we Wrocławiu! Poranek pełen energii, Wrocławia i muzyki w dobrym humorze.
NEWSLETTER RADIA RAM
Dodaj swój adres, aby otrzymywać newsletter