A | A | A

Strefa Modnych Wnętrz i finał konkursu "Gramy w kolory" [ZDJĘCIA]

Radio RAM
Utworzono: 2017-04-08 10:35 , Zmodyfikowano: 0000-00-00 00:00

Tydzień zabawy na antenie Radia RAM z wiosennymi zdjęciami słuchaczy zwieńczył wielki finał konkursu "Gramy w kolory", w którym Patrycja Filimonowicz, Joanna Miller i Krzysztof Szypulski mieli do wykonania zadanie specjalne. W Domu Handlowym RENOMA, który był sponsorem zabawy, otrzymali talony na zakupy o wartości 500 złotych i zadanie, by w godzinę przygotować aranżację wiosenną-świąteczną, koniecznie z żółtym RAMowym akcentem. Wszyscy poradzili sobie doskonale, wykazali się fantazją i oryginalnością, ale najwięcej głosów jury dostała praca Patrycji. To ona zdobyła więc główną nagrodę, bon o wartości 1000 złotych na zakupy w sklepach wnętrzarskich RENOMY. 


Spotkanie w Strefie Modnych Wnętrz było też okazją, by porozmawiać z zaproszonymi ekspertami o tym, co w tym sezonie jest najmodniejsze i na co warto zwrócić szczególną uwagę urządzając się tej wiosny.

Ewelina Seweryniak z salonu House@more podpowiadała aranżacje ogrodowe, które coraz częściej stanowią nie tylko optyczne, ale i praktyczne powiększenie salonu. Warto by w ogrodzie pojawiło się delikatne światło przy podłożu, a dla wygody "kokon" do bujania.

Paweł Sochacki z AD Loving Home, zachęcał do uważnego przyjrzenia się nawet najstarszym meblom, które coraz częściej po renowacji i odświeżeniu wracają na salony. Fotele, krzesła czy nawet komody z PRL-u przeżywają swój renesans, a jak jeszcze dodamy do wystroju zieleń jak z dżungli, to uzyskamy najnowszy, niemal katalogowy styl.

Zieleń powróciła także w rozmowie z architektką Anną Ziębą, która na miejscu udzielała indywidualnych porad i zachęcała do odważnych zmian. Jeśli np. widok z naszego okna nie zachwyca, a jesteśmy wrażliwi na piękno przyrody, to warto jedną ze ścian okleić tapetą w wielkie kwiaty, liście, a może nawet cały las.

Wielkim powodzeniem cieszyły się blogerki "Pani to potrafi" czyli Beata Łańcuchowska i Anna Drozd. Przy kolorowym stole prowadziły warsztaty z ozdabiania jajek i przygotowywania wielkanocnych stroików. Frajdę z klejeniem, malowaniem i składaniem kawałków papieru miały nie tylko dzieci. Jak przyznały blogerki, to bardzo ważne, by do zabawy włączali się też rodzice, bo nic tak nie cieszy jak czas spędzony razem i wspólne dzieło.

My także bardzo dziękujemy za Wasz czas, zabawę i wszystkie wiosenne i fantazyjne zdjęcia. Gospodynią programu była Anna Fluder.


ZDJĘCIA
pokaż wszystkie +
ukryj część -
WASZE KOMENTARZE ()

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio RAM nie odpowiada za treść komentarzy.
Teraz na antenie
Monika Jaworska
Dzień dobry we Wrocławiu! Poranek pełen energii, Wrocławia i muzyki w dobrym humorze.
NEWSLETTER RADIA RAM
Dodaj swój adres, aby otrzymywać newsletter