A | A | A

Strefa Modnych Wnętrz i finał konkursu "Gramy w kolory" [ZDJĘCIA]

Radio RAM
Utworzono: 2017-04-08 10:35 , Zmodyfikowano: 0000-00-00 00:00

Tydzień zabawy na antenie Radia RAM z wiosennymi zdjęciami słuchaczy zwieńczył wielki finał konkursu "Gramy w kolory", w którym Patrycja Filimonowicz, Joanna Miller i Krzysztof Szypulski mieli do wykonania zadanie specjalne. W Domu Handlowym RENOMA, który był sponsorem zabawy, otrzymali talony na zakupy o wartości 500 złotych i zadanie, by w godzinę przygotować aranżację wiosenną-świąteczną, koniecznie z żółtym RAMowym akcentem. Wszyscy poradzili sobie doskonale, wykazali się fantazją i oryginalnością, ale najwięcej głosów jury dostała praca Patrycji. To ona zdobyła więc główną nagrodę, bon o wartości 1000 złotych na zakupy w sklepach wnętrzarskich RENOMY. 


Spotkanie w Strefie Modnych Wnętrz było też okazją, by porozmawiać z zaproszonymi ekspertami o tym, co w tym sezonie jest najmodniejsze i na co warto zwrócić szczególną uwagę urządzając się tej wiosny.

Ewelina Seweryniak z salonu House@more podpowiadała aranżacje ogrodowe, które coraz częściej stanowią nie tylko optyczne, ale i praktyczne powiększenie salonu. Warto by w ogrodzie pojawiło się delikatne światło przy podłożu, a dla wygody "kokon" do bujania.

Paweł Sochacki z AD Loving Home, zachęcał do uważnego przyjrzenia się nawet najstarszym meblom, które coraz częściej po renowacji i odświeżeniu wracają na salony. Fotele, krzesła czy nawet komody z PRL-u przeżywają swój renesans, a jak jeszcze dodamy do wystroju zieleń jak z dżungli, to uzyskamy najnowszy, niemal katalogowy styl.

Zieleń powróciła także w rozmowie z architektką Anną Ziębą, która na miejscu udzielała indywidualnych porad i zachęcała do odważnych zmian. Jeśli np. widok z naszego okna nie zachwyca, a jesteśmy wrażliwi na piękno przyrody, to warto jedną ze ścian okleić tapetą w wielkie kwiaty, liście, a może nawet cały las.

Wielkim powodzeniem cieszyły się blogerki "Pani to potrafi" czyli Beata Łańcuchowska i Anna Drozd. Przy kolorowym stole prowadziły warsztaty z ozdabiania jajek i przygotowywania wielkanocnych stroików. Frajdę z klejeniem, malowaniem i składaniem kawałków papieru miały nie tylko dzieci. Jak przyznały blogerki, to bardzo ważne, by do zabawy włączali się też rodzice, bo nic tak nie cieszy jak czas spędzony razem i wspólne dzieło.

My także bardzo dziękujemy za Wasz czas, zabawę i wszystkie wiosenne i fantazyjne zdjęcia. Gospodynią programu była Anna Fluder.


ZDJĘCIA
pokaż wszystkie +
ukryj część -
WASZE KOMENTARZE ()

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio RAM nie odpowiada za treść komentarzy.
Teraz na antenie
Ian Pelczar
KoktajLOVE piątki z Radiem RAM
NEWSLETTER RADIA RAM
Dodaj swój adres, aby otrzymywać newsletter