A | A | A

Ryszard Kotys kończy 85 lat!

Utworzono: 2017-03-20 11:51 , Zmodyfikowano: 0000-00-00 00:00
I wcale nie znika z "Kiepskich"
fot. Ja Fryta/ Creative Commons
Attribution-Share Alike 2.0 Generic

Urodził się w Miniowie (w powiecie kieleckim). Szkołę aktorską kończył w Krakowie. Debiutował na deskach Teatru im. Stefana Żeromskiego w Kielcach. Występował w teatrach w Gdańsku, Nowej Hucie, Tarnowie, Białymstoku, Opolu, Łodzi, ale także w Teatrze Polskim we Wrocławiu.

I choć lista filmów, w których zagrał, jest bardzo długa (ponad 40 ról serialowych i niemal 150 w filmach fabularnych), to właśnie rola w produkcji realizowanej na Dolnym Śląsku przyniosła mu w ostatnich latach największą popularność. Kto z Was nie kojarzy Mariana Paździocha ze "Świata według Kiepskich".

Pan Ryszard kończy dziś 85 lat! Składamy serdeczne życzenia i czekamy na kolejne filmy!

Jednocześnie przytaczamy też informację za producentami "Świata według Kiepskich", z której wynika, że - wbrew ostatnim doniesieniom medialnym - Ryszard Kotys "nie znika" z tego filmu.

"Wszystkich fanów serialowego Mariana Paździocha, których zaniepokoiły plotki o odejściu z serialu grającego go Ryszarda Kotysa, spieszymy uspokoić. Rzeczywiście, w obecnie emitowanym na antenie Polsatu sezonie „Świata według Kiepskich” aktor nie występuje. Ale nie oznacza to wcale, że znika z obsady. Ryszard Kotys zamierza pozostać w serialu i szykuje się do przyjazdu na plan zdjęciowy do nowego sezonu Kiepskich, który rozpocznie się już w maju." [źródło: www.atmgrupa.pl]

WASZE KOMENTARZE ()

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio RAM nie odpowiada za treść komentarzy.
Teraz na antenie
Monika Jaworska
Dzień dobry we Wrocławiu! Poranek pełen energii, Wrocławia i muzyki w dobrym humorze.
NEWSLETTER RADIA RAM
Dodaj swój adres, aby otrzymywać newsletter