A | A | A

7 lat temu pożegnaliśmy Pawła Krotoskiego

Radio RAM
Utworzono: 2017-03-01 14:10 , Zmodyfikowano: 0000-00-00 00:00
Wiadomość o nagłej śmierci naszego przyjaciela spadła na nas 1 marca 2010 roku. Dzień później poinformowaliśmy słuchaczy.

Wtorek 2 marca 2010 roku zapamiętamy w Radiu RAM na zawsze. "Świeci słońce, a radio cały dzień gra reggae" - pisaliście. Na antenie była tego dnia tylko ukochana przez Pawła Krotoskiego muzyka. I od razu zaświeciło pierwsze wiosenne słońce.

Minęło siedem lat i znów, mimo że w prognozie pogody czytamy o chmurach i przelotnym deszczu, świeci słońce, a na 89,8 FM od czasu do czasu słychać reggae.

Nasz przyjaciel, dziennikarz Radia RAM, Paweł Krotoski był absolwentem V Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu oraz filologii angielskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończył również szkołę muzyczną w klasie gitary. Dziennikarz - najpierw Radia Eska, później Programu Miejskiego Radia Wrocław. Pracował w Polskiej Sekcji BBC w Londynie, a po jej rozwiązaniu wrócił do Polski i związał się zawodowo z Radiem RAM.

Był zapalonym podróżnikiem a swoją pasją potrafił dzielić się z innymi. Siedem lat temu wyruszył w ostatnią podróż, ale na zawsze zostanie w naszych sercach.

 

 

WASZE KOMENTARZE ()

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio RAM nie odpowiada za treść komentarzy.
Teraz na antenie
Piotr  Bartyś
RAM wieczorową porą
NEWSLETTER RADIA RAM
Dodaj swój adres, aby otrzymywać newsletter