A | A | A

XXVIII RAM Session: Chillove

Utworzono: 2017-02-15 08:40 , Zmodyfikowano: 2017-02-17 08:29
"Od dwunastu lat, prawie codziennie, słucham Radia RAM. I kiedyś byłoby to trudne do wyobrażenia, że będę tu występował" - powiedział na chwilę przed koncertem, Waldek Maszyński - połowa duetu, który w czwartkowy wieczór zagrał w naszym Studiu Słuchowiskowym.

Razem z Anią Szul tworzą (między innymi) Chillove i grają mieszankę elektroniki, synthpopu, elementów jazzu i popu. Tak właśnie było na RAMowym koncercie, może z akcentem na dźwięki elektroniczne, bo sporo ich na wydanym kilka miesięcy temu debiutanckim albumie "29/9". Dziesięć znanych już wcześniej kompozycji, wzbogacone zostały o utwór premierowy i bardzo nastrojowy bis. Dziękujemy muzykom i publiczności, która długo oklaskiwała artystów!

Kolejne RAM Session w ostatni czwartek marca. Tym razem wyłącznie panie w projekcie Kagyuma.

Chillove - Anna Szul i Waldek Maszyński (oboje są wykształconymi muzykami) własnym sumptem, w grudniu 2015 roku stworzyli debiutancki minialbum pod tytułem „Great Deal“. Po serii występów, znaleźli wydawcę i w październiku 2016 ukazała się ich debiutancka płyta „29/9“.

fot. Radosław BugajskiDo tej pory na RAM Session zagrali: Positive Thursdays in Dub, Funky New Orleans, neony, Naaman, SYNAPTINE, Night Marks Electric Trio, YUUKI, Kapela Timingeriu, The Lions, Oxford Drama, NOTOPOP, ŜANĜO - Zmiana Wibracji Ziemi, Janek Samołyk, Bethel, Sinusoidal, Venterr, ENDY YDEN, Tempus Fantasy, Michał Zygmunt Official Fanpage, HooDoo Band, TheCrackers, Poprzytula, Joanna Kaczmarek, Paśko i zespół Co To, Foliba Music, SLOW, Hello My Sunshine, Kroki, Melika, Jabłonka i Ania Kłys.

ZDJĘCIA
pokaż wszystkie +
ukryj część -
WASZE KOMENTARZE ()

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio RAM nie odpowiada za treść komentarzy.
Teraz na antenie
Ian Pelczar
Strefa kina. Posłuchaj, co warto zobaczyć.
NEWSLETTER RADIA RAM
Dodaj swój adres, aby otrzymywać newsletter