A | A | A

XXVIII RAM Session: Chillove

Utworzono: 2017-02-15 08:40 , Zmodyfikowano: 2017-02-17 08:29
"Od dwunastu lat, prawie codziennie, słucham Radia RAM. I kiedyś byłoby to trudne do wyobrażenia, że będę tu występował" - powiedział na chwilę przed koncertem, Waldek Maszyński - połowa duetu, który w czwartkowy wieczór zagrał w naszym Studiu Słuchowiskowym.

Razem z Anią Szul tworzą (między innymi) Chillove i grają mieszankę elektroniki, synthpopu, elementów jazzu i popu. Tak właśnie było na RAMowym koncercie, może z akcentem na dźwięki elektroniczne, bo sporo ich na wydanym kilka miesięcy temu debiutanckim albumie "29/9". Dziesięć znanych już wcześniej kompozycji, wzbogacone zostały o utwór premierowy i bardzo nastrojowy bis. Dziękujemy muzykom i publiczności, która długo oklaskiwała artystów!

Kolejne RAM Session w ostatni czwartek marca. Tym razem wyłącznie panie w projekcie Kagyuma.

Chillove - Anna Szul i Waldek Maszyński (oboje są wykształconymi muzykami) własnym sumptem, w grudniu 2015 roku stworzyli debiutancki minialbum pod tytułem „Great Deal“. Po serii występów, znaleźli wydawcę i w październiku 2016 ukazała się ich debiutancka płyta „29/9“.

fot. Radosław BugajskiDo tej pory na RAM Session zagrali: Positive Thursdays in Dub, Funky New Orleans, neony, Naaman, SYNAPTINE, Night Marks Electric Trio, YUUKI, Kapela Timingeriu, The Lions, Oxford Drama, NOTOPOP, ŜANĜO - Zmiana Wibracji Ziemi, Janek Samołyk, Bethel, Sinusoidal, Venterr, ENDY YDEN, Tempus Fantasy, Michał Zygmunt Official Fanpage, HooDoo Band, TheCrackers, Poprzytula, Joanna Kaczmarek, Paśko i zespół Co To, Foliba Music, SLOW, Hello My Sunshine, Kroki, Melika, Jabłonka i Ania Kłys.

ZDJĘCIA
pokaż wszystkie +
ukryj część -
WASZE KOMENTARZE ()

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio RAM nie odpowiada za treść komentarzy.
Teraz na antenie
Bartosz Synowiec
Dzieje się we Wrocławiu / konkurs absurdalny: francuski urzędnik, na północ od niemiec, machania ogonem:
NEWSLETTER RADIA RAM
Dodaj swój adres, aby otrzymywać newsletter