Magdalena Piasecka nową wiceprezydent Wrocławia

Przemek Gałecki | Utworzono: 02.02.2017, 18:27
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek

Magdalena Piasecka: - Ja chcę być dla mieszkańców, chcę wykonywać wszystkie zadania. Zacznę od radnych miejskich, następnie udam się do mieszkańców, do rad osiedla i będę starała się najlepiej jak tylko potrafię robić dobro dla miasta, aby żyło nam się tutaj zdecydowanie lepiej.

Departament Spraw Społecznych przeszedł bezpośrednio pod prezydenta Wrocławia. Magdalena Piasecka zastąpiła na stanowisku wiceprezydenta Annę Szarycz:

Rafał Dutkiewicz: - Z prawdziwą radością pragnę państwu powiedzieć, że pani Anna Szarycz będzie moim doradcą do spraw polityki zdrowotnej i społecznej i dialogu kulturowego (...)

To polityczny sukces Dutkiewicza - komentuje zmianę w urzędzie Katarzyna Obara -Kowalska, niezrzeszona miejska radna.

"Petru się wydaje, że coś wygrał, a tak naprawdę wygrał Dutkiewicz. Ma poparcie w budżetach, absolutorium i we wszystkich ważnych dla siebie kwestiach, natomiast nie daje .Nowoczesnej żadnej gwarancji na poparcie w pozostałych kwestiach, które nie będą pasowały jego radnym"

Magdalena Piasecka zastąpiła na stanowisku wiceprezydenta Wrocławia Annę Szarycz, która jednak pozostaje w urzędzie miasta jako doradca Rafała Dutkiewicza.

Oprócz Magdaleny Piaseckiej wiceprezydentami Wrocławia pozostają Adam Grehl, Maciej Bluj, oraz Wojciech Adamski.

Zmiana na tym stanowisku to element politycznego porozumienia Rafała Dutkiewicza i .Nowoczesnej.

REKLAMA