A | A | A

Aquilo - my odkryliśmy ich pierwsi! [PŁYTA TYGODNIA]

Utworzono: 2017-01-30 12:55 , Zmodyfikowano: 0000-00-00 00:00
"I Give It All" pojawiło się na na "RAM CAFE 9" już w 2014 roku.

Muzycy mieli wtedy opublikowane 3 piosenki i właśnie podpisali kontrakt w wielką firmą nagraniową, którego owocem jest właśnie ukazująca się płyta. Swoją drogą - chwile trzeba było na nią czekać - dwa lata.

Aquilo czyli Ben Fletcher i Tom Highan pochodzą z malowniczej wioski Silverdale w angielskim Lake District. Paradoksalnie jednak poznali się dopiero, kiedy nawzajem odkryli swoje muzyczne dokonania na Soundcloud. Pierwsze nagrania pod szyldem Aquilo muzycy zaprezentowali w 2014 roku.

Wydane przez nich od tego czasu aż 4 EP-ki przekroczyły już 50 milionów streamów na Spotify! Stanowiły też doskonałe tło muzyczne wielu popularnych seriali – m.in. „Vampire Diaries”, „Greys Anatomy”, a także „Pretty Little Liars”.

„Shilouettes” (premiera 27 stycznia) to idealna kulminacja całej dotychczasowej muzycznej podróży Aquilo. Album jest zbiorem intymnych, emocjonalnych kompozycji z lirycznymi tekstami i doskonale uzupełniającymi się wokalami Bena i Toma. Przy produkcji materiału muzycy skorzystali z pomocy SOHNA oraz wspomnianego już Ólafura Arnaldsa.


„Trochę nam zajęło zanim poczuliśmy się na tyle pewni, żeby podzielić się naszą muzyką z przyjaciółmi, rodziną i resztą świata. Mamy nadzieję, że fanom spodoba się całość naszej pracy, i że każdy znajdzie coś dla siebie” – wyznają Aquilo.Tracklista:

1. Silhouette
2. Blindside
3. Human
4. Never Hurt Again
5. Almost Over
6. You Won't Know Where You Stand
7. I Gave It All
8. All I Ever Wanted
9. Sorry
10. Complication
11. Never Seen You Get So Low
12. Low Light
13. Always Done What You Say
14. Waiting

WASZE KOMENTARZE ()

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio RAM nie odpowiada za treść komentarzy.
Teraz na antenie
Ian Pelczar
Strefa kina. Posłuchaj, co warto zobaczyć.
NEWSLETTER RADIA RAM
Dodaj swój adres, aby otrzymywać newsletter