Konrad Imiela przy Sobotniej kawie zaprasza na sylwestra

Anna Fluder | Utworzono: 12.12.2016, 13:09
A|A|A

Najazdu gwiazd z Warszawy czy Krakowa nie będzie, playbacków też nie, ani głośnych i wysokich fajerwerków! Co zatem będzie?

Wystrzałowo po wrocławsku, bo tak bogatego w naszych artystów koncertu sylwestrowego Wrocław jeszcze nie słyszał. Na dwóch scenach naprzemiennie grać będą m.in. doskonale znani z anteny Radia RAM Mikromusic, Miloopa, L.U.C. z orkiestrą Rebel Babel, Alicja Janosz i Goście,  Girls on Fire, ale też nie zabraknie brzmień dla miłośników reggae - Mesajah, a dla punkrockowców mocne uderzenie w wykonaniu Bladych Loków.

Wrocławski Rynek na tę wyjątkową noc stanie się jednym wielkim klubem, który wypełnią, poza muzyką, także obrazy. Na kamienicach otaczających sceny ma być wyświetlany widowiskowy mapping. Pojawią się wybrane przez artystów video-clipy, ale też krótkie filmy podsumowujące wydarzenia Europejskiej Stolicy Kultury we Wrocławiu.

W Nowy Rok 2017 wprowadzą wszystkich zebranych brzmienia gongów, których wibracje popłyną z obu ustawionych scen: pierwsza (na pl. Gołębim) będzie Mózgiem Sylwestra Wrocławskiego, a druga (od pl. Solnego) jego Sercem.

Konrad Imiela, na co dzień szef Teatru Muzycznego Capitol, na początku spotkania przy Sobotniej kawie dostał gratulacje:Główną gwiazdą ostatniej nocy 2016 roku na wrocławskim Rynku będzie Szanowny Pan Sylwester Wrocławski:Pan Sylwester Wrocławski zaprasza na Rynek

Prawdziwa gratka szykuje się dla fanów spektakli muzycznych Capitolu, ale też dla każdego, kto potrzebuje dobrej energii na nowy rok:

Tegoroczny koncert sylwestrowy będzie nie tylko pożegnaniem 2016 roku, ale też Wrocław pożegna się z tytułem Europejskiej Stolicy Kultury:Ulubione przeboje Pana Sylwestra Wrocławskiego już wybrane:

Słuchacze zdecydowali! Te piosenki przeniosą Wrocław w Nowy Rok!

Na koniec ważna informacja dla tych wszystkich, którzy nie będą mogli dołączyć do zabawy w Rynku,  będzie możliwość by choćby wirtualnie uczestniczyć w imprezie wrocławskiej:Dziękujemy i polecamy noc z Szanownym Panem Sylwestrem Wrocławskim - Radio RAM będzie obecne na Rynku, na scenie Serce już po 18.00 przywitają Was nasi DJ-e: Marta Malinowska i Druh Sławek.

REKLAMA

To może Cię zainteresować