Strefa Stylu "Nowoczesne wnętrza"

Radio RAM | Utworzono: 13.10.2016, 00:36
A|A|A

Najbliższa nam przestrzeń życia codziennego jest jak najbliższe nam osoby, czyli harmonia, komfort, bezpieczeństwo i tzw. ciepło domowego ogniska. Dlatego już w najbliższą sobotę zapraszamy na Strefę Stylu Radia RAM, w której zaproszeni goście: specjaliści i eksperci, podpowiedzą, jak zaplanować wnętrze, by miało interesujący charakter i spełniało nasze oczekiwania. Doradzimy, jak zadbać o komfort i wygodę, ale też poszukamy odpowiedzi na pytanie - dlaczego w jednych stylistykach pomieszczeń czujemy się dobrze, a inne źle na nas działają?
Program specjalny zagramy wprost z Galerii Wnętrz Krakowska 31. Strefa Stylu "Nowoczesne wnętrza" to idealne miejsce i czas, by zapytać też o najnowsze trendy i rozwiązania w meblarstwie. Będziemy w salonie i sypialni, ale przeniesiemy się także do kuchni, by poznać sekrety najlepszego rozplanowania przestrzeni, w której nie tylko gotujemy, doprawiamy i zmywamy, ale gdzie zazwyczaj tętni życie rodzinne.

Jak połączyć to co przyjemne, z tym co praktyczne i modne? Słuchajcie w sobotę już od godz. 12.00, możecie też dołączyć do nas wygrywając dwuosobowe zaproszenia w Radiu RAM. Podczas trwania programu w Galerii Wnętrz Krakowska 31 będzie możliwość skorzystania z darmowej porady architektów, będzie też poczęstunek dla naszych gości. Zapraszamy!

REKLAMA