A | A | A

Strefa Stylu "Nowoczesne wnętrza"

Radio RAM
Utworzono: 2016-10-13 00:36 , Zmodyfikowano: 0000-00-00 00:00
W najbliższą sobotę zaproszeni goście: specjaliści i eksperci, podpowiedzą, jak zaplanować wnętrze, by miało interesujący charakter i spełniało nasze oczekiwania.

Najbliższa nam przestrzeń życia codziennego jest jak najbliższe nam osoby, czyli harmonia, komfort, bezpieczeństwo i tzw. ciepło domowego ogniska. Dlatego już w najbliższą sobotę zapraszamy na Strefę Stylu Radia RAM, w której zaproszeni goście: specjaliści i eksperci, podpowiedzą, jak zaplanować wnętrze, by miało interesujący charakter i spełniało nasze oczekiwania. Doradzimy, jak zadbać o komfort i wygodę, ale też poszukamy odpowiedzi na pytanie - dlaczego w jednych stylistykach pomieszczeń czujemy się dobrze, a inne źle na nas działają?
Program specjalny zagramy wprost z Galerii Wnętrz Krakowska 31. Strefa Stylu "Nowoczesne wnętrza" to idealne miejsce i czas, by zapytać też o najnowsze trendy i rozwiązania w meblarstwie. Będziemy w salonie i sypialni, ale przeniesiemy się także do kuchni, by poznać sekrety najlepszego rozplanowania przestrzeni, w której nie tylko gotujemy, doprawiamy i zmywamy, ale gdzie zazwyczaj tętni życie rodzinne.

Jak połączyć to co przyjemne, z tym co praktyczne i modne? Słuchajcie w sobotę już od godz. 12.00, możecie też dołączyć do nas wygrywając dwuosobowe zaproszenia w Radiu RAM. Podczas trwania programu w Galerii Wnętrz Krakowska 31 będzie możliwość skorzystania z darmowej porady architektów, będzie też poczęstunek dla naszych gości. Zapraszamy!

WASZE KOMENTARZE ()

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio RAM nie odpowiada za treść komentarzy.
Teraz na antenie
Piotr  Bartyś
RAM wieczorową porą
NEWSLETTER RADIA RAM
Dodaj swój adres, aby otrzymywać newsletter