Potrzebna krew dla wrocławian rannych w wypadku

Radio RAM | Utworzono: 29.08.2016, 00:25
A|A|A

Fot: PSP Czarnków

Do zdarzenia doszło w sobotę, niedaleko Śmieszkowa w woj. wielkopolskim. Skoda Octavia, którą jechali wrocławianie zderzyła się z Audi Q7 - poinformował radioram.pl dyżurny z Komedy Powiatowej PSP w Czarnkowie.

630

W wypadku  ucierpiało w sumie siedem osób, w tym troje dzieci. Pasażerka, która podróżowała z małżeństwem z Wrocławia nie przeżyła. Policjant z komisariatu Wrocław - Krzyki  został przetransportowany do szpitala w Poznaniu, doznał urazu wielonarządowego, jest w stanie ciężkim.  Jego żona w stanie krytycznym przebywa w szpitalu w Pile.

Wrocławianie jechali znad morza do Poznania na mecz futbolu amerykańskiego Patrioci Poznań - Panthers Wrocław. Policjant od 4 lat jest zawodnikiem wrocławskiej drużyny.

Znajomi apelują o oddawanie krwi. Jak podkreślają, nie jest ważna grupa, najważniejsze, żeby podkreślić, że to dla Anny Sylwestrzak - Zuby i Michała Zuby. Krew można oddać w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ulicy Czerwonego Krzyża we Wrocławiu. Centrum jest czynne od 7:15 do 17:30.

REKLAMA

To może Cię zainteresować