Zarzuty dla ojca pobitego niemowlęcia

Michał Wyszowski | Utworzono: 26.08.2016, 21:12
A|A|A

Usłyszy zarzuty znęcania się oraz spowodowania obrażeń ciała u niemowlaka. Przypomnijmy, że dziecko ma złamaną kość ramienną oraz obrzęk na twarzy. Nie jest wykluczone, że mężczyzna zostanie zatrzymany w areszcie. Do zdarzenia doszło w niedzielę, doniesienie do prokuratury złożył Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. Marciniaka we Wrocławiu.

Dziecko trafiło do szpitala na Stabłowicach w nocy z poniedziałku na wtorek. Wcześniej było w świdnickim szpitalu Latawiec, ale tamta placówka zdecydowała o przetransportowaniu chłopca do wrocławskiego szpitala, bo złamanie kości ramieniowej było skomplikowane. Lekarzy zaniepokoiły też inne ślady na ciele niemowlaka, stąd decyzja o zawiadomieniu odpowiednich służb.

Jak mówią medycy pewności nie ma, ale trudno uwierzyć w to, że 3-miesięczne dziecko samo sobie złamało kość. Chłopiec jest już po zabiegu, nadal pozostaje w szpitalu. Prokuratura w Świdnicy już wszczęła śledztwo w sprawie narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia i ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

REKLAMA

To może Cię zainteresować