Jest duma!!! Okażmy im szacunek

Gregor Niegowski, Marek Zoellner | Utworzono: 01.07.2016, 01:03

RELACJA:

5:3 Niestety. Quaresma strzelił pod poprzeczkę. Fabiański musnął piłkę, ale to było za mało. Wielka szkoda, ale dziękujemy biało-czerownym za ten turniej, za te niezapomniane emocje. Jesteście wielcy! Portugalia awansuje po rzutach karnych i zagra w półfinale z Belgią lub Walią

Do piłki jako pierwszy podchodzi Cristiano Ronaldo

120' + 1' Koniec! BĘDĄ KARNE!!!

120' Kapustka strzela, został zblokowany, poprawia Piszczek, wysoko ponad bramką

118' Co za interwencja Glika! To mogła być piłka meczowa dla naszych rywali. Na szczęście mogliśmy polegać na kapitanie włoskiego Torino. Ronaldo i Sanches ruszyli lewą stroną, Polak na poserunku

112' Na kłopoty - Pazdan. Groźnie było pod bramką Polaków, ale obrońca Legii dwukrotnie ratował sytuację

110' Mamy przerwę w grze, bo na boisko wbiegł kibic

108' Nic z tego dośrodkowania nie wyszło, ale Polacy nie schodzą teraz z połowy Portugalczyków

107' Piszczek wywalczył rzut rożny

106' Zaczynamy drugą część dogrywki. Czy Polaków stać na bramkę w końcówce, czy będziemy świadkami kolejnego konkursu jedenastek?

105' Koniec pierwszej części dogrywki

102' Nani bardzo mocno z dystansu, ale na szczęście większość strzałów Portugalczycy kierują wprost w Fabiańskiego

98' Szarapana gra z obu stron. Żadna z reprezentacji nie stworzyła sobie okazji do zdobycia gola. Mączyńskiego schodzi, Jodłowiec wchodzi

91' Zaczynamy dogrywkę

90' + 3' Koniec! Będzie dogrywka

90' + 1' Gramy jeszcze 3 minuty. Polacy, tylko nie stracić bramki

90' Pepe groźnie strzelał głową, ale był na spalonym

85' Na nasze szczęście Cristiano Ronaldo nie jest w najlepszej formie. Piłka minęła polskich obrońców i trafiła do niepilnowanego Portugalczyka, ten z pierwszej piłki próbował strzelić ale... nie trafił w piłkę

80' Co teraz chciał zrobić Jędrzejczyk? Obrońca Legii próbował przeciąć akcję Portugalczyków wślizgiem i mały włos nie wpakował piłki do własnej siatki. Piłka minimalnie minęła słupek bramki Fabiańskiego. Panowie, trzeba się pozbierać

79' Znów groźnie. Dośrodkowanie z rzutu rożnego trafiło na głowę niepilnowanego Fontego, ten jednak strzela wprost w Fabiańskiego. Zbyt łatwo Portugalczycy stwarzają sobie okazje

75' Świetnie zapowiadała się ta akcja Polaków, niestety zakończyła się fatalnym strzałem Grosickiego

73' Moutinho wchodzi za Silvę

72' Smutek na twarzy Ronaldo po tym jak dostał złe podanie od kolegi z zespołu

67' Grosik dlaczego tego lepiej nie podałeś. Nasz skrzydłowy znalazł się w świetnej sytuacji i wystarczyło tylko wyłożyć piłkę Lewandowskiemu. Niestety piłka posłana za plecy naszego kapitana i Portugalczycy skutecznie bronią

63' Adrien Silva bardzo mocno z dystansu, piłka przeleciała koło okienka bramki Fabiańskiego. Nie możemy pozwalać na takie strzały

61' Ruszył z szaleńczą szarżą Krychowiak, mijał kolejnych obrońców, ale nie poradził sobie z Pepe. Sędzia uznał, że Polak w tej akcji faulował

56' Niebezpiecznie pod bramką Polaków, Ronaldo uciekł naszym obrońcom, ale na nasze szczęście strzelił w boczną siatkę

54' Kontratak Polaków, ale spalił akcję Jędrzejczyk

51' Jęrzejczyk ma problem z Sanchesem, na szczęscie obezpieczał go Glik

49' Dobry początek Polaków. Piszczek mocno w pole karne do Lewandowskiego, nasz kapitan z obrońcą na plecach próbował oddać strzał szczupakiem. Piłka wpadła do koszyczka Patricio

46' Zaczynamy drugą połowę

45' Koniec pierwszej połowy

37' Grosickiego uderza w kierunku długiego słupka, po drodze rykoszet i z najwyższym trudem broni Patricio

33' Renato Sanches wyrównuje. Portugalczyk zagrał klepkę z Cristiano Ronaldo i strzałem zza pola karnego pokonał Fabiańskiego. Piłka po drodze odbiła się od interweniującego Krychowiaka. 1:1

28' Ronaldo miał dobrą pozycję do strzału, ale piłkę skierował wprost w Fabiańskiego. Polak bez problemu łapię piłkę

25' Groźna akcja Portugalczyków, dośrodkowanie do Ronaldo przeciął na szczęście Glik

21' Polska chciała to zagrać jak Barcelona. Wymieniali piłkę w polu karnym rywala, ta ostatecznie trafiła do Glika, który szukał jeszcze jednego podania. Szkoda, bo nasz skrzydłowy miał dobrą okazję do strzału

18' Zamieszanie w polu karnym, ale na szczęście czyści Glik. Polska defensywa na razie bez zarzutów

16' Robert Lewandowski urwał się Pepemu, strzelał z ostrego kąta, ale wprost w bramkarza

14' Milik z dystansu, bardzo niecelnie

8' Próbował rozpędzić się Nani, ale na posterunku był Pazdan. Chwilę później strzelał Ronaldo ale szybko zblokował go Glik

2' CO ZA POCZĄTEK!!! LEWANDOWSKI!!! Prowadzimy z Portugalią 1:0. Grosicki pomknął Lewą stroną, dośrodkował w pole karne, tam świetnie pokazał się Lewandowski, który mocnym strzałem pokonał Rui Patricio. Fantastycznie ten mecz się układa dla biało-czerwonych

1' Zaczynamy

POLSKA: Fabiański, - Piszczek, Glik, Pazdan, Jędrzejczyk, - Błaszczykowski, Krychowiak, Mączyński, Grosicki, - Milik, Lewandowski.

PORTUGALIA: Rui Patricio, Cedric Soares, Pepe, Carvalho, - Jose Fonte, Eliseu, - Joao Mario, Renato Sanches, Adrien Silva, - Nani, Cristiano Ronaldo