Wrocław Respect Orchestra

Bartosz Synowiec | Utworzono: 31.05.2016, 20:51
A|A|A

Za całym przedsięwzięciem stoją Paweł Gołębski i Mariusz Dziubek, którzy zaprosili do wspólnego grania kilkudziesięciu wrocławskich muzyków mających wykonać największe przeboje w towarzystwie orkiestry dętej poszerzonej o rozmaite instrumenty.

Na scenie zaprezentują się m.in. Alicja Janosz, Natalia Lubrano czy Kasia Mirowska, a w repertuarze pojawią się takie hity jak "Billie Jean", "Get Lucky", "Back to Black", "Thunderstruck", ale też "Lot trzmiela", "Taniec z szablami", "Samba de Janeiro", czy "Sen o Warszawie". Ideą jest wielkie spotkanie muzyków i mieszkańców na Rynku, w końcu Wrocław to miasto spotkań!

Dyryguje i aranżuje Mariusz Dziubek z DZIUBEK BAND, lider zespołu jest przekonany, że kiedyś zagrają ze Stingiem czy Philem Collinsem. Paweł Gołębski snuje wizje fantastycznych koncertów światowych gwiazd, którym na scenie we Wrocławiu towarzyszyć będzie wszechstronna Wrocław Respect Orchestra. Na razie jednak przed nimi emocjonujący debiut.

Koncert odbędzie się w ramach festiwalu "Europa Na Widelcu". 4 czerwca Wrocław świętuje 18. rocznicę hasła "MIASTO SPOTKAŃ / MEETING PLACE" oraz Dzień Wolności.

REKLAMA