Gwiazdy Nocą na korcie!

Bartosz Synowiec | Utworzono: 25.05.2016, 13:40
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek

- Łączymy w pary dwunastu wspaniałych artystów i dwunastu wrocławskich biznesmenów, którzy będą grali debla. Chcemy zrobić mariaż kultury i biznesu, w okresie trwania Europejskiej Stolicy Kultury, poczuliśmy, że takie połączenie jest wskazane - mówili w naszym studiu Wojciech Dąbrowski i Paweł Okoński, aktorzy i założyciele Wrocławskiego Teatru Komedia.

Na kortach Stadionu Olimpijskiego zagrają Karol Strasburger, Marcin Daniec, Maurycy Polaski, Paweł Orleański, Grzegorz Poloczek, Zbigniew Górny, Wojciech Dąbrowski, Dariusz Kamys, Łukasz Pietsch, Henryk Sawka i Piotr Skarga. Turniej startuje w piątek 27 maja od 19:00, będzie to faza eliminacyjna. Dalsze etapy zostaną rozegrane w sobotę między 12:00 a 15:00. Nie będzie to jednak koniec atrakcji "Gwiazd Nocą".

- Wieczorem zapraszamy do Centrum Kongresowego przy Hali Stulecia, gdzie od 20:00 goście naszego turnieju zaprezentują swoje umiejętności kabaretowe. Gwiazdą wieczoru będzie Olga Bończyk, która w tym roku obchodzi 30-lecie swojej pracy artystycznej. Będzie i śmiesznie i muzycznie. Będą państwo zadowoleni! - polecają Wojciech Dąbrowski i Paweł Okoński.

W najbliższym czasie czeka nas jeszcze sporo atrakcji przygotowanych przez Wrocławski Teatr Komedia. Już 20 czerwca wystartuje w naszym mieście Festiwal Festiwali "Komedia roku".

- To będzie pierwsza edycja. Zaprosiliśmy kilka teatrów z całej Polski ze spektaklami, które rozbawią wrocławską publiczność. To będzie prawdziwy tydzień z uśmiechem! Jak to ktoś kiedyś powiedział: "Może nie będzie lepiej, ale będzie weselej"! - zachęcają organizatorzy.

REKLAMA

To może Cię zainteresować