A | A | A

Gwiazdy Nocą na korcie!

Utworzono: 2016-05-25 13:40 , Zmodyfikowano: 0000-00-00 00:00
27 i 28 maja na kortach Stadionu Olimpijskiego swoje tenisowe umiejętności zaprezentują znane postacie polskiej estrady oraz wrocławscy biznesmeni. Wszystko za sprawą Wrocławskiego Teatru Komedia, który postanowił zorganizować turniej sportowo-kulturalny pod nazwą "Gwiazdy Nocą".
fot. Andrzej Owczarek

- Łączymy w pary dwunastu wspaniałych artystów i dwunastu wrocławskich biznesmenów, którzy będą grali debla. Chcemy zrobić mariaż kultury i biznesu, w okresie trwania Europejskiej Stolicy Kultury, poczuliśmy, że takie połączenie jest wskazane - mówili w naszym studiu Wojciech Dąbrowski i Paweł Okoński, aktorzy i założyciele Wrocławskiego Teatru Komedia.

Na kortach Stadionu Olimpijskiego zagrają Karol Strasburger, Marcin Daniec, Maurycy Polaski, Paweł Orleański, Grzegorz Poloczek, Zbigniew Górny, Wojciech Dąbrowski, Dariusz Kamys, Łukasz Pietsch, Henryk Sawka i Piotr Skarga. Turniej startuje w piątek 27 maja od 19:00, będzie to faza eliminacyjna. Dalsze etapy zostaną rozegrane w sobotę między 12:00 a 15:00. Nie będzie to jednak koniec atrakcji "Gwiazd Nocą".

- Wieczorem zapraszamy do Centrum Kongresowego przy Hali Stulecia, gdzie od 20:00 goście naszego turnieju zaprezentują swoje umiejętności kabaretowe. Gwiazdą wieczoru będzie Olga Bończyk, która w tym roku obchodzi 30-lecie swojej pracy artystycznej. Będzie i śmiesznie i muzycznie. Będą państwo zadowoleni! - polecają Wojciech Dąbrowski i Paweł Okoński.

W najbliższym czasie czeka nas jeszcze sporo atrakcji przygotowanych przez Wrocławski Teatr Komedia. Już 20 czerwca wystartuje w naszym mieście Festiwal Festiwali "Komedia roku".

- To będzie pierwsza edycja. Zaprosiliśmy kilka teatrów z całej Polski ze spektaklami, które rozbawią wrocławską publiczność. To będzie prawdziwy tydzień z uśmiechem! Jak to ktoś kiedyś powiedział: "Może nie będzie lepiej, ale będzie weselej"! - zachęcają organizatorzy.

WASZE KOMENTARZE ()

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio RAM nie odpowiada za treść komentarzy.
Teraz na antenie
Monika Jaworska
Dzień dobry we Wrocławiu! Poranek pełen energii, Wrocławia i muzyki w dobrym humorze.
NEWSLETTER RADIA RAM
Dodaj swój adres, aby otrzymywać newsletter