Wiosenna odsłona Alei Projektantów już w ten weekend!

Radio RAM | Utworzono: 06.05.2016, 15:12
A|A|A

ALEJA PROJEKTANTÓW BY FASHION MEETING to nie tylko zakupy, ale również swojego rodzaju przewodnik po kreacjach polskich projektantów, którzy wyznaczają trendy w modzie, a wiosna to najciekawszy czas by bawić się nią.

Co w tym sezonie będą nosić kobiety nowoczesne, odważne, przebojowe, ale i subtelne?

Na najbliższym wydarzeniu znajdziemy wyselekcjonowane ubrania, akcesoria i dodatki, odpowiadające gustom najbardziej wymagających klientów, często w specjalnych, promocyjnych cenach. Nie zabraknie ofert dla mężczyzn, na których czekać będą między innymi projektanci tworzący kolekcje tylko dla nich.

Wrocław to miasto, które wymaga, by ubrać się stylowo i niebanalnie, dlatego też warto poznać najnowsze, tworzone z pasją kolekcje polskich artystów. Zarówno zwolennicy spokojnych barw oraz klasycznych wzorów, jak również fani kolorowych i odważnych zestawień będą mieli w czym wybierać.  W sprzedaży pojawią się krótkie, limitowane serie nowych kolekcji, w których czuć będzie wiosnę i powiew lata.

Dla najmłodszych w Alei Projektantów znajdzie się mnóstwo propozycji wiosennych sukienek, bluz, spodni i płaszczyków, a także ręcznie robione zabawki. Do tego obowiązkowo wyraziste, energetyczne kolory, ciekawe nadruki  i oryginalne designerskie fasony.

Aleja Bielany gości targi mody niezależnej już po raz piąty  w tym roku, terminy kolejnych edycji można znaleźć na stronach: www.alejaprojektantow.pl, www.alejabielany.pl.

Więcej informacji:
www.alejaprojektantow.pl

Wydarzenie Facebook:
www.facebook.com/events/1017634644994275/

Miejsce targów:
Aleja Bielany - www.alejabielany.pl

(wejście środkowe do galerii handlowej)
ul. Czekoladowa 7-22, Bielany Wrocławskie

Targi będą czynne w godzinach pracy galerii handlowej: w sobotę od 10:00 do 21:00, a w niedzielę od 10:00 do 20:00.

Najbliższe terminy w 2016 roku:

- 11-12 czerwca
- 9-10 lipca
- 13-14 sierpnia

Patroni medialni: Radio RAM, Styl.pl, maxmodels.pl, MADAME, Imperium Kobiet, modnamoda.pl, Businesswoman & life, ModnaUlica.pl, DaWanda, tuWroclaw.com, dlaStudenta.pl, kulturaonline.pl, Feszyn.com

Organizator: Sequence (Fashion Meeting)

Tagi:
REKLAMA

To może Cię zainteresować