REJS PO KARAIBACH, NURKOWANIE Z REKINAMI

Jan Pelczar | Utworzono: 04.04.2016, 12:34
A|A|A

Wszystko opisał na stronie Kalendarz Przygód. Na wiosnę poleca m.in nurkowanie z rekinami wielorybimi, zwabionymi w rejon Ameryki Środkowej, przez lucjany, które się trą:

W kwietniu najatrakcyjniej jest w Ameryce Środkowej i w Holandii - kraju kwitnących o tej porze tulipanów. Tydzień po Wielkanocy rozmawialiśmy też o świętach w podróży - świątecznym sylwestrze w Gwatemali i kostarykańskiej prohibicji, która zawiodła naszego gościa na tajne gay party:

ZAJRZYJ TUTAJ: kalendarzprzygod.pl

W Brazylii gość Podróży z Radiem RAM wspinał się na drzewa w Amazonii. Widoki są przepiękne, ale do najłatwiejszych taka wycieczka nie należy. Dźwięki też działają na wyobraźnię.Lęk wysokości często jest przez Bartka przełamywany, jak nie w Amazonii, to nad Rio, które oglądał z lotni. W Brazylii przełamał się też i rozpoczął wokalną karierę.Rejs, po którym Bartek Zobek przyjechał do Wrocławia, to wyprawa karaibska. Z i do Martyniki.

Na Karaibach można rozróżnić ogromne ilości rodzajów niebieskiego. Na Saint Lucia jest zaś jak w ogrodzie botanicznym. Można też zakochać się w deszczowej wyspie - Saint Vincent. I pogubić w Grenadynach.Karaiby to także specyficzna kultura, imprezy pod gołym niebem. Styl podróżowania Bartka pasuje do tego rejonu świata, ale sprawdza się też w Azji.Bartek Zobek ma specjalny patent na pracę w egzotycznych miejscach. I nie zna granic. Marzy m.in o locie w kosmos.Gość Podróży z Radiem RAM szuka chętnych na wspólny wyjazd do Indonezji. Kontakt do Bartka znajdziecie na jego stronie - kalendarzprzygod.pl

W kolejnych Podróżach z Radiem RAM gośćmi będą Magda Mokrzan i Marcin Korzonek, którzy przejechali na rowerach Pustynię Danakilską - jedno z najmniej bezpiecznych miejsc w Etiopii.

REKLAMA

To może Cię zainteresować