A | A | A

REJS PO KARAIBACH, NURKOWANIE Z REKINAMI

Utworzono: 2016-04-04 12:34 , Zmodyfikowano: 0000-00-00 00:00
Bartek Zobek ostatnio pływał po Karaibach. Wcześniej m.in nurkował z rekinami, wspinał się na drzewa w Amazonii i latał lotnią nad Rio.

Wszystko opisał na stronie Kalendarz Przygód. Na wiosnę poleca m.in nurkowanie z rekinami wielorybimi, zwabionymi w rejon Ameryki Środkowej, przez lucjany, które się trą:

W kwietniu najatrakcyjniej jest w Ameryce Środkowej i w Holandii - kraju kwitnących o tej porze tulipanów. Tydzień po Wielkanocy rozmawialiśmy też o świętach w podróży - świątecznym sylwestrze w Gwatemali i kostarykańskiej prohibicji, która zawiodła naszego gościa na tajne gay party:

ZAJRZYJ TUTAJ: kalendarzprzygod.pl

W Brazylii gość Podróży z Radiem RAM wspinał się na drzewa w Amazonii. Widoki są przepiękne, ale do najłatwiejszych taka wycieczka nie należy. Dźwięki też działają na wyobraźnię.Lęk wysokości często jest przez Bartka przełamywany, jak nie w Amazonii, to nad Rio, które oglądał z lotni. W Brazylii przełamał się też i rozpoczął wokalną karierę.Rejs, po którym Bartek Zobek przyjechał do Wrocławia, to wyprawa karaibska. Z i do Martyniki.

Na Karaibach można rozróżnić ogromne ilości rodzajów niebieskiego. Na Saint Lucia jest zaś jak w ogrodzie botanicznym. Można też zakochać się w deszczowej wyspie - Saint Vincent. I pogubić w Grenadynach.Karaiby to także specyficzna kultura, imprezy pod gołym niebem. Styl podróżowania Bartka pasuje do tego rejonu świata, ale sprawdza się też w Azji.Bartek Zobek ma specjalny patent na pracę w egzotycznych miejscach. I nie zna granic. Marzy m.in o locie w kosmos.Gość Podróży z Radiem RAM szuka chętnych na wspólny wyjazd do Indonezji. Kontakt do Bartka znajdziecie na jego stronie - kalendarzprzygod.pl

W kolejnych Podróżach z Radiem RAM gośćmi będą Magda Mokrzan i Marcin Korzonek, którzy przejechali na rowerach Pustynię Danakilską - jedno z najmniej bezpiecznych miejsc w Etiopii.

ZDJĘCIA
pokaż wszystkie +
ukryj część -
WASZE KOMENTARZE ()

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio RAM nie odpowiada za treść komentarzy.
Teraz na antenie
Jan Pelczar
Życie Wrocławia
NEWSLETTER RADIA RAM
Dodaj swój adres, aby otrzymywać newsletter