Strefa Modnych Wnętrz w Radiu RAM

Radio RAM | Utworzono: 06.03.2016, 18:16
A|A|A

Radio RAM zagrało program specjalny z Domu Handlowego Renoma. Na miejscu można było także zasięgnąć porady stylistek jak wygodnie i modnie zaaranżować pokój, kuchnię czy taras.

To jak mieszkamy, jakich dodatków używamy dekorując nasze wnętrza, wiele mówi o nas samych. Spośród najnowszych trendów dekoratorskich zawsze wybieramy te, które najbardziej odpowiadają naszym gustom. Wszystko po to, by sprawić sobie sporo radości i dodać świeżości w przestrzeni, która nas otacza. A ponieważ zawsze dobrze jest posłuchać rad specjalistów to i my zapytaliśmy o to co i jak warto odświeżyć na wiosnę.

Paweł Sochacki z AD Loving Home, zachęcał do korzystania z naturalnych materiałów np. surowego, wyszczotkowanego drewna i lnu, które w połączeniu z dużymi wzorami sprawią, że przestrzeń  oddziaływać będzie na wszystkie nasze zmysły.

Patrycja Terelak z Two People przekonywała, że nie należy obawiać się ręcznie malowanej ceramiki bo w użytkowaniu jest praktyczna i zarówno zmywarka jak mikrofalówka jej nie zaszkodzą. Kolorowe wzory ludowe jak z wycinanek, a malowane, mogą pięknie ozdobić nie tylko wielkanocny stół, ale też wystawne eleganckie przyjęcie.

Adam Sołtys z Design Market podpowiadał na wiosnę pudrowe kolory różu i błękitu, a na wybrane fragmenty ścian bezinwazyjne tapety na rzepy, albo ze szlachetnych materiałów np. jedwabiu. Jeśli dodatki to poduszki w kształtach roślin czy nawet zwierząt.

Przez cały czas trwania programu na miejscu rad i podpowiedzi udzielały architektki i projektantki: Anna Zięba i Sylwia Szwec, które sugerowały by przestrzeń otwierać jak najszerzej, a życie rodzinne koncentrować wokół dużego stołu. Ważnym elementem powiększającym metraż może być odpowiednio zaaranżowany balkon czy taras, który stanie się niejako częścią salonu czy pokoju dziennego.  Najważniejsze by nasze otoczenie harmonizowało z naszym wnętrzem, a wówczas już sama obecność w domu będzie relaksem, czego wszystkim bardzo życzymy.Tagi:
REKLAMA

To może Cię zainteresować