ARMENIA I GRUZJA: DZIECI SĄ WYTRZYMAŁE

Jan Pelczar | Utworzono: 25.01.2016, 09:33
A|A|A

Magda i Przemek ocierali pot z czoła, a ich synowie (-pięcio i ośmioletni) mieli jeszcze zapas sił. Rodzina Klawe opowiedziała nam o swoich ostatnich wakacjach.

Rodzinna podróż wiodła przez Armenię i Gruzję. Z Polski i do kraju samolotem, a na miejscu nawet po kilkanaście godzin w pociągu czy marszrutce.

Bartek do studia jeszcze nie przyszedł, ale Michał opowiadał o swoich wrażeniach z wakacji. Zasmakował między innymi w gruzińskich potrawach.

Magda i Przemek mają zadanie na kolejne wakacje: zorganizować synom więcej tras wspinaczkowych. Przed rodzinnymi wyprawami trzeba zmieniać swoje przyzwyczajenia.

Posłuchaliśmy również opowieści o miejscach odwiedzonych w pierwszych latach XXI wieku: Syrii i Krymie. Dziś dla turystów właściwie niedostępnych.

Magda i Przemek opowiadali o ulubionych miejscach w Syrii, dziś często zrujnowanych. Zauroczyły ich także niektóre zakątki Krymu.

Nasi goście dobrze wspominają uroki Bakczysaraju i Krymu, nie tylko nadmorskiego. Chętnie wrócili też do rozmowy o przysmakach Armenii i Gruzji. Zdradzili też jak ich podróż wyglądała logistycznie.

Rodzinne podróżowanie to dla gości Podróży z Radiem RAM nie tylko dalekie wyprawy, ale także cotygodniowe weekendowe wycieczki po Dolnym Śląsku. Wakacje w tym roku chcieliby spędzić w Iranie, jeśli się nie uda postawią na Kazachstan i Turkmenistan.

Za tydzień Marek Staniewicz w podróży szlakiem miejsc, w których kręcono "Gwiezdne wojny". Z przystankiem w San Francisco u Brudnego Harry'ego.

Tagi:
REKLAMA

To może Cię zainteresować