15. URODZINY: Sobotnia Kawa ze Słuchaczami Radia RAM

Anna Fluder | Utworzono: 13.12.2015, 11:26
A|A|A

fot. Kamil Wąsiński

Kto tylko miał ochotę, mógł delektować się z nami sobotnią kawą. Już od południa Ania Fluder częstowała wrocławian kawą, najpierw przed wystawą „Kolejkowo” na pl. Orląt Lwowskich, potem przy kawiarni „Barbara”, a na koniec w pobliżu Teatru Muzycznego Capitol. W sobotę wielu słuchaczy sprawiło nam największą radość tym, że dołączali do nas, by przy kubku gorącej kawy przez chwilę porozmawiać, powspominać chwile spędzane w towarzystwie Radia RAM i podzielić się swoimi wrażeniami z innych spotkań urodzinowych, z kina, koncertu czy teatru. Wśród nich byli tacy, którzy bez żadnej tremy odważnie prezentowali na antenie prognozę pogody i zachęcali do spacerowania po Wrocławiu i odwiedzenia naszej radiowej kafejki. Kiedy dołączały do nas całe rodziny z najmłodszym pokoleniem naszych słuchaczy to była radość nie do przecenienia. Rodzice delektowali się kawą z mlekiem albo bez, a dzieci z szerokim uśmiechem zajadały się pysznymi RAM-owymi krówkami.

W tym czasie, jak to przy Sobotniej Kawie na 89,8 FM, nie zabrakło spotkań ze znanymi, wspaniałymi wrocławianami. Od stycznia 2007 roku sobotnie popołudnia w Radiu RAM to czas na rozmowy nie tylko o tym, z czego słyną nasi goście, ale też o ich marzeniach, wspomnieniach i zawsze o Wrocławiu. W urodzinowej Sobotniej Kawie była więc okazja, by raz jeszcze usłyszeć m.in. śpiewającego prof. Jana Miodka, mierzącego się na dźwięki z chińskim wojskiem Leszka Możdżera, opowiadającą o swoim ciekawym pochodzeniu i oryginalnym nazwisku aktorkę Kingę Preis, od Sylwestra Chęcińskiego dowiedzieć się, jak się bawiono na planie "Samych swoich", czy posłuchać wspomnień ks. kardynała Henryka Gulbinowicza o jego dzieciństwie na Wileńszczyźnie.

Za wszystkie urodzinowe spotkania, towarzystwo przy Sobotniej Kawie, dobre słowa i wspomnienia bardzo dziękujemy!REKLAMA

To może Cię zainteresować