The Crackers zagrali na RAM Session

Maciek Przestalski | Utworzono: 13.12.2015, 11:55 | Zmodyfikowano: 13.12.2015, 10:55
A|A|A

fot. Kamil Wąsiński

Są jedną z muzycznych wizytówek Wrocławia, grają razem już prawie 2 dekady, a ich utwory kilka razy gościły na RAMowych składankach. The Crackers zagrali na siedemnastym, ostatnim w tym roku RAM Session.

Zapowiadaliśmy doskonałą, pełną autentycznego groovu, mieszankę soulu, funku i r&b. I co? I tak właśnie było! Kilka świetnie zagranych, tłustych funkowych kawałków i świetny wokal Asi Kwaśnik zrobiły robotę. Przyszedł więc czas na pierwszą pogawędkę o początkach składu w Izerach i cyklu koncertów Rurze. Druga część wieczoru to granie bardziej soulowe, piękne, pełne emocji. To tu pojawił się między innymi "I wont tell You" z ostatniej RAMowej składanki. Druga rozmowa to miedzy innymi deszczowa historia festiwalu w Srebrnej Górze i "wynalezienie" Asi Kwaśnik. No a później już tylko czysta funkowa petarda.

I tradycyjnie mam nadzieję, że ów wieczór brzmiał równie wspaniale w Waszych radioodbiornikach, komputerach i samochodach. A pierwsze w nowym roku RAM Session będzie całkiem jazzowe.

Crakersów wrocławianom przedstawiać chyba nie trzeba. Mimo, że skład ewoluował, to jedno pozostaje niezmienne - doskonała, pełna autentycznego groovu, mieszanka soulu, funku i r&b.

Joanna Kwaśnik- wokal
Andrzej Szeremet - gitara
Zbigniew Nowak - Gitara i wokal
Sebastian Ragiel - Gitara Basowa
Bartosz Niebielecki - Perkusja
Krzysztof Borowicz - instrumenty klawiszowe
Daniel Kraus - Saksofon

Do tej pory na RAM Session zagrali: Positive Thursdays in Dub, Funky New Orleans, neony, Naaman , SYNAPTINE, Night Marks Electric Trio, YUUKI, Kapela Timingeriu, The Lions, Oxford Drama, Notopop, ŜANĜO - Zmiana Wibracji Ziemi, Janek Samołyk, Bethel Reggae, Sinusoidal, Venter, ENDY YDEN, Katarzyna Borek & Vojto Monteur, Michał Zygmunt Official Fanpage, a także HooDoo Band..

Tagi:
REKLAMA

To może Cię zainteresować