Jesienna odnowa - Strefa Stylu dla zdrowia i urody

Radio RAM | Utworzono: 02.11.2015, 17:03
A|A|A

Co zrobić, żeby cieszyć się zdrowiem i być w świetnej formie tej jesieni? W najbliższy piątek 6 listopada zagramy specjalny program z cyklu Strefa Stylu pod hasłem "Jesienna odnowa". Wprost z Restauracji Złota we Wrocławiu, gdzie zaprosiliśmy dla Was najlepszych specjalistów od spraw zdrowia i urody. 

Jak zawsze oprócz ekspertów gościć będziemy naszych słuchaczy chcących uzyskać indywidualne porady w proponowanych dziedzinach. Żeby zdobyć dwuosobowe ekskluzywne zaproszenie - wystarczy słuchać Radia RAM i wygrać w SMSowym konkursie. Hasło, które należy wpisać w SMSie - jak zawsze podaje prezenter. 

W czasie piątkowego spotkania dowiemy się, jak poradzić sobie z przesuszoną i przebarwioną skórą, na co zwrócić szczególną uwagę, by zadbać o jej naturalne piękno i zdrowie. Zewnętrzna uroda nie zachowa się jednak długo, jeśli nie będziemy działać na nasze zdrowie od wewnątrz. Tu pomocne mogą być podpowiedzi, co jeść i jakie produkty wybierać, a także jak rozpoznać te najbardziej wartościowe. Bywa, że nasze nawyki żywieniowe i pośpiech utrudniają nam stosowanie zalecanych praktyk i co wtedy? Jak się motywować i nie ulegać pokusom? - również na te pytania szukać będziemy odpowiedzi. A skoro jak wiadomo jesteśmy i chcemy nadal być piękni i młodzi oraz w świetnej formie -  warto żebyśmy pamiętali o tych, którzy są słabsi i potrzebują naszej pomocy. Porozmawiamy też o opiece nad osobami niepełnosprawnymi. 

W programie udział wezmą eksperci:

Dr Małgorzata Bagłaj z Centrum Dermatologii Estetycznej "Bagłaj", Wrocław ul. Widok 8 www.baglaj.com.pl

Karolina Butewicz z Bio Zagrody – sklepu ekologicznego, Wrocław ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 13b www.facebook.com/biozagroda  

Michalina Baryła – psychodietetyk i dietetyk z Centrum Dietetycznego Nutri-Med ul. Oławska 27 i Krzycka 2 www.nutri-med.pl

Weronika Król z Holistic Care Wrocław ul. Jerzmanowska 17F1/101 www.holisticcare.pl

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować