BALI, BORNEO, SINGAPUR - WYPRAWA NA DWIE PARY

Jan Pelczar | Utworzono: 30.10.2015, 12:22
A|A|A

travelmenu.pl

Dwa małżeństwa z Wrocławia pojechały w podróż po Azji przez Singapur, Borneo i Bali. O czteroosobowej wyprawie opowiedziała nam w Podróżach z Radiem RAM Agnieszka Wieja-Zaremba. Posłuchaj:

Jakie były początki wspólnych wyjazdów dwóch zaprzyjaźnionych par z Wrocławia? Zaczęło się od dwóch wypadów do USA.

Jak wyglądają przygotowania do wakacji w czwórkę? Jak rozdzielić obowiązki i zaplanować trasę tak, by pogodzić zainteresowania wszystkich uczestników?

Do Azji czwórka podróżników poleciała samolotem. Na miejscu najlepiej jeździło się po Bali. Ta wyspa urzekła Agnieszkę i jej towarzyszy najbardziej.

Borneo było dla wrocławian miejscem spotkania z naturą. Na malezyjskiej wyspie punkt kulminacyjny podróży stanowiła wizyta w rezerwacie orangutanów

Tylko dwa dni poświęcili podróżnicy na Singapur. - Wystarczyło - mówi Agnieszka. I przestrzega przed żuciem gumy w nowoczesnym mieście. W Singapurze jest to surowo karany zwyczaj.

Agnieszce po Azji podróżuje się najlepiej ze wszystkich stron świata. I ze wszystkich sił będzie próbowała przekonać swoich współtowarzyszy, by zgodzili się pojechać do Indii.

Po powrocie Agnieszka zdrapuje kolejne kraje z wielkiej mapy-zdrapki, która wisi w domu. Ostatnio nową barwę na ścianie przybrały państwa bałkańskie

Wycieczka miała być do Skopje, ale w Macedonii największe wrażenie zrobiło na podróżnikach Jezioro Ochrydzkie - naturalna granica między Macedonią i Albanią.

Agnieszka swoje wyprawy opisuje na blogu travelmenu.pl.

Za tydzień gościem Podróży z Radiem RAM będzie Róża Jóda. Opowie nam o podróży autostopem po krajach Ameryki Południowej.


Tagi:
REKLAMA

To może Cię zainteresować