Dachowanie na A4 (FOTO)

Magda Bajor, ZOE | Utworzono: 10.07.2015, 18:34
A|A|A

fot, Michał Nowakowski

Duże utrudnienia na autostradzie A4. Na odcinku z Wrocławia do Opola korek zaczyna się przed Krajkowem i ma ponad 12 kilometrów długości. Dodatkowo na 174. kilometrze zderzyły się ciężarówka i samochód osobowy. Problemy mają też kierowcy jadący z Legnicy do Wrocławia. Między węzłami Kąty - Pietrzykowice, na 147. kilometrze dachował samochód, jedna osoba została ranna. Zajęty prawy pas. Korek w stronę Wrocławia na ponad 7 kilometrów.

Jak informują kierowcy, w przypadku tego ostatniego wypadku w okolicach Pietrzykowic, samochód prześlizgnął się po barierze jak po skoczni. To auto widać na zdjęciu.

W korku także kierowcy na AOW w stronę Kudowy-Zdroju w 3-kilometrowym zatorze przed światłami w Magnicach. A kawałek dalej znów światła i znów korek - tym razem w Jordanowie.

Być może przyczyną oprócz brawury jest także silny wiatr. Na obwodnicy Tyńca Małego (DK35 w stronę Świdnicy) na jednym z rond "złamał" się tir. Tylna naczepa ciężarówki na samym rondzie jest przechylona. Droga nie została zablokowana, ale trzeba tam bardzo uważać.

Tagi:
#a4
REKLAMA

To może Cię zainteresować