Zapraszamy na weekend z Radiem RAM

Radio RAM | Utworzono: 10.07.2015, 13:52
A|A|A

Zdjęcie: Flickr, na licencji Creative Commons

Weekend z Radiem RAM rozpoczynamy w sobotę o godz. 8. Janek Pelczar zajrzy do weekendowych wydań gazet i przypomni najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia we Wrocławiu.

Po godz. 10 zapraszamy na kolejne tego lata spotkanie z wrocławską pisarką Nadią Szagdaj, która zabierze nas na spacer po mieście. Tym razem będziemy sprawdzać, ile jest prawdy w legendach o podziemnych korytarzach Wrocławia.

Przy „Sobotniej Kawie z Radiem RAM” Anna Fluder tym razem porozmawia z Maciejem Janowskim, żużlowcem, zawodnikiem Betardu Sparty Wrocław, nowym Indywidualnym Mistrzem Polski.
Nasz gość opowie m.in. o tym, dlaczego jeździł na rowerze w czepku pływackim na głowie, jak trafił na tor żużlowy i dlaczego marzy o powrocie do szkoły. „Kawa z Radiem RAM” po godz. 12.

Sobotnie popołudnie i wieczór na antenie Radia RAM to dużo dobrej muzyki, którą przygotowali dla was Piotr Karwat i szef muzyczny naszej rozgłośni Piotr Bartyś.

W niedzielę od godz. 8 w studio Radia RAM Maciek Przestalski. Będzie trochę historii muzyki, a po godz. 10 kolejny wakacyjny gość wspólnie z którym będziemy zachęcać do aktywnego i zdrowego stylu życia. W ubiegłą niedzielę rozmawialiśmy o programie „Joga w parku”, tym razem spotykamy się z Aleksandrem Wilanowskim, instruktorem Nordic Walking.

Po godz. 13 zapraszamy na program „Kulinarny Wrocław”. Naszym gościem będzie Beata Śniechowska, zwyciężczyni 2. edycji Masterchef, autorka książki kulinarnej „Smaki marzeń”. Zaproponuje nam kuchnię sezonową, której najmocniejszym akcentem będzie niedoceniany bób. Podpowie jak ratować przekombinowane potrawy, jak na upały przyrządzić pyszny chłodnik, a na deser lody bez cukru i mleka. „Kulinarny Wrocław” na antenie Radia RAM w niedzielę od godz. 17.

Po atrakcjach kulinarnych coś dla ducha w programie Janka Pelczara „Muzyka Filmowa”. Bohaterem tego wydania będzie francuski kompozytor Philippe Rombi i jego muzyka z najnowszego filmu Francois Ozona „Nowa dziewczyna". Recenzję można już przeczytać na naszej stronie internetowej: //www.radioram.pl/articles/view/28653/Nowa-dziewczyna

Bądźcie z nami w ten weekend – Radio RAM zawsze w dobrym tonie!

Tagi:
REKLAMA

To może Cię zainteresować