3. Nocny Wrocław Półmaraton WYNIKI

Radio RAM | Utworzono: 20.06.2015, 17:09
A|A|A

Najlepszy zawodnik uzyskał czas 1:03:05. Rekordu trasy zatem nie było, ale radość reprezentanta Kenii był wielka, tym bardziej, że na podium stanęli jeszcze jego rodacy John Kibichy Tanui (1:03:26) i Francis Lagat (1:03:55)

Najszybszym Polakiem okazał się wrocławianin - Arkadiusz Gardzielewski, który uplasował się na czwartej pozycji (1:05:48). Tuż po zawodniku WKS Śląsk Wrocław na metę wbiegł Emil Dobrowolski (1:05:51)

Najlepszą kobietą była Białorusinka Maryna Damantsevich (1:13:25), która zajęła trzynaste miejsce. Wśród Polek bezkonkurencyjna okazał się Sylwia Ejdys-Tomaszewska z Wrocław Marathon Team. (1:15:05).

Pełne wyniki 3. Nocnego Wrocław Półmaratonu

Z drużyny biegowej Radia Wrocław najszybciej trasę pokonał Grzegorz Brylonek (1:26:38) zajął w kategorii OPEN 226 miejsce. Mateusz Lipiński był drugim naszym najszybszym reprezentantem (1:34:00). Trzecią siłą biegową RW okazał się Owidiusz Kowalczyk (1:50:23).

To było przede wszystkim święto wszystkich biegaczy. Ich zmagania mogliście śledzić bezpośrednio na www.radioram.pl za pośrednictwem specjalnej transmisji. Na starcie pojawiła Drużyna Biegowa Radia Wrocław:

 O ich przygotowaniach przeczytacie TUTAJ, i TU obejrzycie również galerię zdjęć.

W półmaratonie biorą też udział organizatorzy innych znaczących biegów w kraju. To nowa kategoria podczas wrocławskiej imprezy. Sił w stawce próbuje Marcin Kuriata - organizator największych biegów ulicznych w Warszawie tzw. "Wielkiej Triady"

Na trasie jest m.in dziennikarz TVP Maciej Kurzajewski, który był gościem Dolnośląskiego Rozkładu Jazdy Radia Wrocław:

 

 

Tagi:
REKLAMA

To może Cię zainteresować