Łazienki w stylu RAM

Radio RAM | Utworzono: 19.06.2015, 15:07 | Zmodyfikowano: 27.06.2015, 16:36
A|A|A

Zdjęcia: Anna Skupień

W sobotę 27 czerwca, od godziny 12.00 Strefa Stylu RAM przeniosła nas w świat łazienek. Spotkaliśmy się ze Słuchaczami Radia RAM w Salonie Max Fliz, przy ul. Mińskiej 60a.

Dzięki naszym ekspertom dowiedzieliśmy się, jak zmienić nawet najmniejszą łazienkę w stylowy i funkcjonalny pokój kąpielowy lub prawdziwe domowe SPA. Przedstawiając oryginalne pomysły i aranżacje, staraliśmy się zainspirować Was do wykorzystania konkretnych rozwiązań w Twoim domu.

Z Martą Sergiej zastawialiśmy się, czy w małej łazience z ograniczoną przestrzenią lepiej sprawdzi się wanna  czy prysznic. msergiej-wnetrza.pl

Monika Nowak, z Decoration Nowak, opowiedziała nam, jak z naszej łazienki zrobić małe, domowe SPA. decorationnowak.pl

Aleksandra i Piotr Zaborscy z AP Studio podpowiadali i doradzali, jak zabrać się do urządzania małej łazienki. www.ap-studio.pl

W czasie całego programu dyżurowali eksperci - architekci udzielający porad związanych z urządzeniem łazienki, czy wnętrza: Marta Sergiej,  Katarzyna Garbacz z biura Rapaliving i Paulina Krassowska. Był poczęstunek oraz kupony rabatowe ważne do końca roku tylko na hasło RAM. Studio na żywo, pomysły, inspiracje i bezpłatne porady architektów wnętrz.

 

Na program zapraszały:

 

Tagi:
REKLAMA
To może Cię zainteresować